У Смілі підвищили тариф на воду (Відео)

Одним із питань порядку денного на засіданні виконавчого комітету було питання щодо встановлення тарифів на послуги з центрального водопостачання, водовідведення та централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КП «ВодГео». Після обговорення питання протягом майже трьох годин, «за» проект рішення проголосувало – 7, «проти» – 2, «утрималися» – 5, інформує офіційний сайт Смілянської міської […]


УРЯД ЗАТВЕРДИВ ДЕРЖАВНУ СОЦІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНИХ ПРАВ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ

Реалізація Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року сприятиме утвердженню принципу рівності жінок і чоловіків у пріоритетних сферах соціального та економічного розвитку в Україні, ефективному розв’язанню проблем та усуненню диспропорцій гендерного розвитку з чіткою орієнтацією на права людини. Про це інформує Мінсоцполітики України.


У школі-колегіумі показали, як впроваджують Державний стандарт «Нова українська школа» (Відео)

У школі №3-колегіумі зібралися директори середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Колектив колегіуму запросив їх, щоб поділитися та наочно показати та досвід роботи у впровадженні Державного стандарту «Нова українська школа».


Навчально-виховний комплекс «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» запрошує на навчання

Навчально-виховний комплекс «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» запрошує на навчання: у 1-і класи – де діти матимуть можливість цікаво, нестандартно, згідно з новою програмою навчатися у рамках Всеукраїнського проекту «На крилах успіху» у 2-4 класи – де на дітей чекає різноманітне, радісне, насичене подіями шкільне життя


Увага! Наступного тижня у Смілі хлоруватимуть воду

Комунальне підприємство “ВодГео” повідомляє, що з 8.30 год. 20.04.2018р. до 17.00 год 22.04.2018р. буде проводитись хлорування мереж водопостачання міста. Водою для питних потреб в цей період користуватися забороняється. Просимо Вас забезпечити добовий запас питної води та хлорувати свої внутрішні мережі. Просимо вибачення за незручності.


У Смілі готуються до проведення Тижня охорони праці

12 квітня при виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в м.Сміла з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.


Неподалік локомотивного депо станції імені Тараса Шевченка затримано крадіїв дизпалива

6 квітня близько 4:00 на території станції ім.Т.Шевченка (Черкаська обл.) співробітники відділу економічної та інформаційної безпеки регіональної філії «Одеська залізниця» Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» із залученням працівників служби відомчої воєнізованої охорони філії затримали групу осіб.


Аномально теплий початок квітня прискорить на Черкащині цвітіння плодових

Початок квітня видався аномально теплим та майже сухим. Стрімке наростання тепла, коли середньодобова температура відповідала нормам кінця квітня, обумовило активну вегетацію у рослин, набухання бруньок у плодових та їх швидкий розвиток.


На вихідні очікується підвищення пожежної небезпеки до високого рівня (4 клас небезпеки)

Синоптики Черкаського обласного гідрометцентру передають штормове попередження на території Черкащини. «14-16 квітня у Черкасах та по області очікується високий (4 класу), у західних районах області надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки»


У Смілі визначили переможців турніру з шахів та шашок серед освітян

Освітяни міста Сміли вийшли на фінішну пряму в проведенні Спартакіади серед педагогічних працівників. Про це повідомила у сторінці у мережі Facebook голова міської профспілки працівників освіти та науки України Наталія Сташенко.