Біля Черкас перевернувся УАЗ, бо водія засліпило авто із зустрічної смуги

На спецлінію 102 надійшло повідомлення, що при виїзді з Черкас, на автодорозі Н-16, знаходиться авто у кюветі.


На Черкащині до кінця тижня утримається найвищий рівень пожежної небезпеки

Черкаський обласний гідрометцентр передає попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області. До 27 вересня на Черкащині утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.


Черкащанам-ветеранам АТО/ООС пропонують оздоровитися

Ветерани АТО/ООС та постраждалі учасники Революції Гідності, які проживають на Черкащині, можуть отримати за рахунок коштів державного бюджету послуги із санаторно-курортного лікування.


Актуальне інтерв’ю: декларація доходів (Відео)


Запрацював новий онлайн сервіс МВС – перевірка посвідчення водія

Головний сервісний центр МВС розробив та запустив на сайті hsc.gov.ua новий електронний сервіс – «Перевірка посвідчення водія».


Школярів запрошуютть взяти участь в Інтернет-олімпіадах

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» в області з 05 до 30 жовтня 2020 року проведуть Інтернет-олімпіади.


Рятувальники ліквідували пожежу на сміттєзвалищі

23 вересня о 17:00 на відкритій території в районі вулиці Смілянська у Черкасах виникла пожежа залишків деревини та гілля.


У мобільному застосунку Дія з’явиться електронне свідоцтво про народження

Міністерство цифрової трансформації впроваджує електронне свідоцтво про народження. Кабінет Міністрів схвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років.


Чоловіки частіше проходять на Черкащині професійне навчання та отримують роботу

Протягом січня-серпня 2020 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 70 426 осіб, зокрема 49% (34 858 осіб) жінки та 51% (35 568 осіб)  чоловіки.


Черкащани – переможці та призери Всеукраїнського турніру «Юна Україна»

У селі Кароліно – Бугаз Одеської області відбувся Всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та старшого віку.