Смілянські гімназисти провели благодійну акцію «Добра справа» в пам’ять про Євгена Войцехівського

Гімназисти провели благодійну акцію «Добра справа» в пам’ять про Героя АТО Євгена Войцехівського. Нові книги у бібліотеці – це завжди маленьке свято! Подарунки для дитячої книгозбірні принесли учні 9-х класів гімназії ім. В.Т. Сенатора


Кияни допомогли смілянським лісівникам висадити близько гектара молодих дерев

Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” активно крокує Черкащиною та Україною, об’єднуючи громадян різних професій, віку та місця проживання заради доброї та гарної мети – створення лісів для майбутніх поколінь.


Аграрії Черкащини підживили 95% озимини

Весняна посівна кампанія на Черкащині цього року розпочалася на два тижні пізніше, аніж у попередньому році. Причина цьому – погодні умови. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.


Студентка зі Сміли стала учасницею Всеукраїнської науково-практичної конференції

19 квітня студентка ІІІ курсу Смілянського коледжу харчових технологій спеціальності «Виробництво хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів»  Ярослава Рябокінь та керівник, викладач  суспільних дисциплін, Ольга Стеблина стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції


Адміністративні послуги Смілянської ОДПІ

Фахівцями Центрів обслуговування платників Смілянської ОДПІ протягом січня-березня п.р. видано, зокрема, 4111 номерів облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, видано 4286 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків


Смілянські велосипедисти стали учасниками марафону заради благодійної справи (Фото)

21 квітня в Смілі відбувся благодійний веломарафон. Окрім велопробігу організатори підготували ще й цікаві ігри. Ці заходи стали вже традицією, адже кілька років поспіль сміляни на закінчення Всеукраїнської акції «Серце до серця» проводять благодійний веломарафон.


Олімпійський комітет подарував бібліотеці для дітей книги (Відео)

У дитячу бібліотеку завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста та спеціаліст відділення Олександр Гнатенко, а також начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк. Гості подарували бібліотеці пізнавальну літературу про розвиток олімпійського спорту.


Смілянські школи запрошують до участі у еко-проекті та змаганнях

Навчальні заклади Черкащини в стилі «еко» – освітяни області мають нагоду долучитися до всеукраїнського екологічно-просвітницького проекту «Компола» та змагання з екологічно-дружніх вчинків.


Зустріч з ректором Всеукраїнської філії «Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту» (Відео)

19 квітня в малому залі Будинку рад відбулася зустріч з представником Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту ректором Всеукраїнської філії «Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту» професором Парк Сонг Су на тему «Важливості розвитку інноваційного мислення». 


Смілянські байкери закликають до взаємоповаги та загальної безпеки на дорогах (Фото)

У Смілі розпочато новий мотосезон. Разом з тим на дорогах міста все більше стає двоколісних учасників дорожнього руху, а також зростає аварійна небезпека, адже нерідко саме після зими частішають випадки ДТП та підвищується кількість аварійних ситуацій за участю автомобілів і більш верткого транспорту – мотоциклів та скутерів.