Актуальні питання Смілянщини обговорили із першим заступником голови ОДА (Відео)


Відтепер на сайті Держгеокадастру доступна оновлена версія Публічної кадастрової карти

Держгеокадастр і ДП “Центр ДЗК” запустили тестову версію Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптованим для використання на мобільних пристроях.


У Смілянському районі надаватимуть безоплатну правову допомогу

22 серпня у селі Мала Смілянка за адресою вул. Центральна 29 працюватиме працюватиме мобільна точка доступу до надання безоплатної правової допомоги.


Понад сотні чорнобильців Черкащини перерахували пенсії

Аби відновити соціальну справедливість й належним чином перерахувати пенсії особам з інвалідністю, отриманої через ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх вдовам


До Дня незалежності України через Смілу курсуватиме додатковий поїзд

До Дня Незалежності України Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди. Зокрема, через Смілу курсуватиме один додатковий поїзд №237 Київ —Дніпро – 23 та 26 серпня.


Черкащанам роз’яснюють, як діяти у випадку переплати та помилково сплачених коштів за електроенергію

У зв’язку з реформою ринку електричної енергії з 01.01.2019 року рахунки за спожиту електроенергію виставляють електропостачальні компанії.


Погода у Смілі на 17 серпня

За інформацією метеостанції Сміла, завтра, 17 серпня, у нашому краї пануватиме мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів, вдень часом невеликий дощ.


За півроку у Черкаській області легалізовано майже 30 мільйонів гривень доходів

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи фіскальної служби області.


Рятувальники завітали до дітей у табір та дитсадок

«Нехай літо буде безпечним!» З таким гаслом рятувальники Черкащини відвідали дитячий оздоровчий табір та садочок.


За півроку Черкащина торгувала із 111 країнами світу

У січні–червні 2019р. експорт товарів  у Черкаській області становив 408,44 млн. дол. США, імпорт – 347, 62 млн. дол. Порівняно з січнем–червнем 2018р. експорт збільшився на 13,7% (на 49,33 млн.дол.)