Проєкт «Міняю вчителя» у смілянській школі здобуває популярність

Вже четвертий рік поспіль у школі №1 реалізовують шкільний проєкт «Міняю вчителя». Це чудова можливість відчути особливості та специфіку викладання предмету колеги


Профспілка заявляє про можливе закриття малих шкіл

Скасування державного субсидіювання малокомплектних шкіл впродовж трьох років призведе до закриття 3 427 закладів освіти та звільнення близько 20 тисяч педагогів.


Про тариф на тепло Олег Трушкевич (відео)


На Черкащині до нового року планують запустити виробництво автозапчастин для світових брендів

У Черкаській ОДА відбулася зустріч із представниками компанії APTIV, які планують створити підприємства по випуску автомобільних комплектуючих. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.


Бібліознайомство: Цікаве дозвілля з бібліотекою!”

Дитяча бібліотека гостинно відчинила двері для юних відвідувачів, учнів 4-5-их класів спеціалізованої загальноосвітьної школи-інтернат I-II ст. Черкаської обласної ради.


68% внутрішньо переміщених громадян на Черкащині мають вищу освіту

За 9 місяців 2019 року до Черкаської обласної служби зайнятості області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 209 внутрішньо переміщених осіб, з них 182 особи мали статус безробітного.


Завтра на Черкащині знову буде туманно

Черкаський обласний гідрометцентр передає попередження про небезпечні метеорологічні явища. Вночі та першій половині дня 19 жовтня по Черкаській області та м. Черкаси очікується туман


На період осінніх канікул через Смілу курсуватиме 4 додаткові поїзди

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул. Таким чином Укрзалізниця надає, зокрема, школярам ще більше можливостей для подорожей Україною.


З початку року пожежники Черкащини врятували життя 43 особам

17 жовтня під головуванням начальника Управління ДСНС області, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя відбулася розширена колегію. Тут підбили підсумки оперативно-службової діяльності за 9 місяців цього року.


Ситуацію на КП “Смілакомунтеплоенерго” коментує С. Голубець (відео)