Визначили володаря “Кубка Явора” (Відео)


Юні сміляни вивчають рідний край

Під час літного оздоровлення у шестикласників школи №3-колегіуму виникла можливість пройтися стежинами рідного краю. Оповита легендами, багата знахідками минувшини Юрова гора


Послаблення спеки на Черкащині варто очікувати з 25 червня

Червень пройшов екватор і запам’ятається жителям нашого регіону незвично високими температурами. Причина такої аномалії – потужний східний антициклон


Шануємо своїх батьків

Цього року вперше в Україні і нашому садочку №19 «Світлячок» відзначили День батька. Усі старались, як могли: підготували колективну вітальну листівку, виготовили власноруч подарунки


Жителям Черкащини нагадують про відповідальність за несвоєчасне подання декларації

Черкаські фіскали нагадують, за неподання або несвоєчасне подання декларації до особи застосовується попередження або штраф від 51 грн. до 136 грн.


У смілянському дитсадку присвятили захід татусям

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається у третю неділю червня.


«Автобус – 2019»: на Черкащині продовжують перевіряти транспорт

На території Черкащини працівники управління Укртрансбезпеки у Черкаській області спільно з патрульною поліцією області продовжують проводити профілактичні заходи «АВТОБУС-2019».


Результати 4 туру відкритого Чемпіонату Сміли з футболу серед аматорських команд

Тривають матчі відкритого Чемпіонату м. Сміла з футболу 2019 року серед аматорських команд. 16 червня відбувся черговий 4 тур.


Результати моніторингу захворюваності на гострі кишкові інфекції в Черкаській області

За результатами моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в Черкаській області за тиждень на 12 адміністративних територіях зареєстровано 47 випадків захворювань.


Товарооборот торгівлі в Черкаській області з початку року склав майже 13,5 мільярда гривень

Товарооборот підприємств оптової торгівлі у Черкаській області за перший квартал цього року збільшився на 41,7% і становив 13435,7 млн.грн.