У Смілі готуються до проведення Тижня охорони праці

охорона12 квітня при виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в м.Сміла з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

На виконання Плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році Тижня охорони праці в Черкаській області з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні, затвердженого наказом управління Держпраці у Черкаській області, при виконавчому комітеті Смілянської міської ради 23.03.2018 утворено Організаційний  комітет  з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті та затверджено план заходів.

До складу Оргкомітету ввійшли посадові особи структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, зокрема: управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту; представник Смілянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, громадської організації «Колегія підприємців», координаційної ради профспілок міста.

Відповідно до Плану заходів з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в місті в навчальних закладах проведено конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».         

Під час засідання члени Організаційного комітету з підготовки та проведення Тижня охорони праці в місті, обговорили конкурсні роботи та визначили переможців.

На наступному засіданні Оргкомітету, яке заплановано на 27 квітня 2018 року переможцям конкурсу будуть вручені подарунки та всім учасникам  оголошені подяки за участь у конкурсі.

На сьогодні, оргкомітетом продовжується робота з виконання Плану заходів з  підготовки  та  проведення  Тижня  охорони  праці  в м.Сміла з нагоди  Всесвітнього дня охорони праці в Україні.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *