У випуску газети «СМІЛА» від 13 грудня читайте

Черговий номер газети «Сміла» у продажу 13 грудня. У номері: Коротко про головне за тиждень: справу щодо «Енергоінвест» розглядає суд, сміляни захищають котельні. Перший сніг: без форс-мажорів. Директор СКП «Комунальник» розповів про роботу комунальників.


Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу, – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на неприпустимості політичного втручання у роботу антикорупційних органів. «Жодних небезпек політичного втручання в діяльність антикорупційних інституцій я не допущу. Я навпаки вважаю, що треба прискорити призначення аудиту


Півроку безвізу: 355 000 подорожуючих українців скористалися перевагами спрощеної системи

Сьогодні рівно півроку, як громадяни України вільно користуються правом безвізових поїздок до країн Європейського Союзу, за виключенням Великої Британії та Ірландії і включаючи чотири шенгенські держави – Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію, інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Урядового порталу.


Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, квартальних комітетів міста і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання.


Шановні військовослужбовці! З Днем Збройних сил України!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем Збройних сил України. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Навіть у найскладніших умовах Ви залишитеся вірними присязі


Анонс газети «СМІЛА» від 6 грудня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу 6 грудня. У номері читайте: Оприлюднено новий графік руху поїздів через станцію імені Тараса Шевченка, який діятиме з 10 грудня. Встановлено факт забруднення Сріблянки і Тясмину. Звіт перед громадою змінює формат


Зміни в Україні стають відчутні для бізнесу і ми стаємо цікаві для інвестицій – Глава держави

Президент Петро Порошенко зауважив, що регулярні опитування Європейської бізнес-асоціації та Американської торгівельної палати свідчать, що зміни в Україні стають відчутним для бізнес-середовища.


Глава Уряду: В основі проекту Держбюджету-2018 – зростання економіки

Кабінет Міністрів України закладає в основу проекту Державного бюджету на 2018 рік розвиток економіки, зростання експортних можливостей та збереження раніше озвучених пріоритетів, а саме: належне фінансування війська та соціальної сфери, прискорення темпів будівництва та реконструкції доріг, фінансування програм енергоефективності та підтримки агросектору.


З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!


Анонс газети «СМІЛА» від 29 листопада

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 29 листопада. У номері читайте: Зимові маршрути: з 1 грудня зміни у русі міських автобусів та які зміни очікуються у розкладі поїздів з 10 грудня. Актуально: «Енергоінвест» продовжує випробовувати смілян холодом.