Сьогодні особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Гончаренко

Згідно графіку прийому смілян сьогодні, 17 серпня, з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Петрович Гончаренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Анонс газети «СМІЛА» від 16 серпня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 16 серпня. У номері читайте: Програма святкових заходів до Дня незалежності України. У Смілі делегація інвесторів обговорила впровадження пілотного проекту щодо встановлення та виробництва сонячних панелей за швейцарською системою. Дитяча збірна команда з футболу отримала від міської влади нову форму та стала переможцем відкритого турніру.


Триває фотоконкурс «Рідна Сміла»


Заступник міського голови Олександр Риджаніч проведе особистий прийом громадян

Згідно графіку прийому смілян 15 серпня з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Олександр Риджаніч. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00, , але не пізніше ніж за 30 хвилин до початку прийому (обідня перерва з 13.00 до 14.00). […]


Вітання з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом. Бути будівельником – означає бути творцем. Професія будівельника надзвичайно важлива і складна, вона поєднує у собі творчість, тяжку працю і велику відповідальність.


Прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Осейко

Згідно графіку прийому смілян 11 серпня, з 14.00 до 16.00 особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Анонс газети «СМІЛА» від 9 серпня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 9 серпня. У номері читайте: З професійним святом – Днем будівельника вітання від міської влади. Завершилися щорічні змагання серед ветеранів веслування на байдарках на каное «Тясминська регата». Актуальні питання обговорили на нараді керівники підприємств житлово-комунального господарства. Із офіційної інформації: використання коштів міського бюджету за липень.


Чи буде фізична особа притягуватись до відповідальності за несплату податку на нерухоме майно

Смілянська ОДПІ проводить роз’яснення щодо того, чи буде фізична особа притягуватись до відповідальності за несплату податку на нерухоме майно. Так, відповідно до п.п. 266.3.2. п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) база оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх […]


НВК «ЛІДЕР» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

            Детальніше про те, що пропонує НВК «ЛІДЕР»


Особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Гончаренко

Згідно графіку прийому смілян 8 серпня, з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Петрович Гончаренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.