Анонс газети «СМІЛА» від 21 березня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 21 березня. У номері читайте: У День українського добровольця у Смілі відкрили меморіальну дошку на честь добровольця Михайла Дімітрова «Гайдамаки». Про водопостачання, вивезення сміття та пільги говорили на комісії з питань житлово-комунального  господарства.


Президент підписав Закон щодо надання військовим права на отримання грошової компенсації за оренду житла

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з особовим складом штабу антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей підписав Закон, яким вносяться зміни до Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».


Уряд виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн – саме для ОСББ

Про особливості програми «теплих кредитів», її фінансування та нововведення розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. На відшкодування населенню та ОСББ за «теплими кредитами» у 2018 р. виділено 400 млн грн, зокрема:


Вітання з нагоди 95-річчя утворення Смілянського району

Шановні жителі Смілянщини! Прийміть від жителів міста Сміли найщиріші вітання з нагоди 95-річчя утворення Смілянського району! Нам судилося жити та працювати у регіоні, розташованому в самому серці України. Душа нашого славного краю – в його людях, які славляться гостинністю, талантами та працьовитістю. Жителі Смілянщини сьогодні розвивають економічний та культурний потенціал району, не забуваючи при цьому […]


Уряд запустив реєстр субсидіантів

Кабінет міністрів України затвердив Положення про єдиний державний реєстр отримувачів субсидій. Ведення реєстру покладено на Міністерство соціальної політики України. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 14 березня 2018 року.


Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати у кінці березня

Пенсійний фонд з другої половини березня розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень.


Анонс газети «СМІЛА» від 14 березня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу 14 березня. У номері читайте: Вітання з нагоди професійного свята. «Ми любимо своє місто і хочемо, щоб воно було чистішим», працівники житлово-комунального господарства про свою роботу.


Рішення Єврокомісії про започаткування нової програми макрофінансової допомоги Україні є визнанням прогресу в реформах

Президент Петро Порошенко переконаний, що рішення Єврокомісії про започаткування нової програми макрофінансової допомоги Україні на підтримку реформ та економічного зростання є визнанням нашого прогресу в реформах та сигналом незмінної солідарності ЄС з нашою країною.


Дорогі, любі жінки!

Прийміть щирі вітання з прекрасним святом Весни! Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай ваші доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення […]


Від щирого серця вітаємо шановних працівниць та жінок-ветеранів нашого колективу з найчарівнішим святом весни!

У цей прекрасний день хочемо подякувати за вашу чуйність та мудрість, розуміння й терпіння, за невтомні руки. Щиро бажаємо, щоб кожен новий день ви проживали з задоволенням, радістю, упевненістю та спокоєм.    Вам щиро бажаєм здоров’я міцного,    Надії на краще й підтримки від Бога, Хай успіхи вас у житті не минають, І усмішки в […]