Юні журналісти Сміли – переможці міжнародного конкурсу шкільних медіа

Міжнародний конкурс шкільних медіа започатковано в 1997 році в місті Миколаїв. Його організаторами є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.


При вході у центральну бібліотеку обладнують пандус (Фотофакт)

29 квітня впорядковували вхід у центральну бібліотеку імені О. Журливої. Тут обладнують пандус, також плиткою обклали сходи.


Сріблянка вийшла з берегів: будьте обережні (Фото)

Минулого тижня поспішали і вирішили до вул.Федорова йти навпрошки через стадіон «Авангард». Забігли за звичкою на місток через річку Сріблянку і стоп…  Як виявилося, місток прямісінько веде у воду…


Добре діло рою «Берест» із Березняків

Уся жива природа повністю залежить від води, адже вона переважає у всіх процесах обміну речовин. Але в останні роки усе людство з тривогою спостерігає за масштабним забрудненням навколишнього середовища та вичерпанням природних ресурсів. Тому проблема питної води на сьогодні набула загальнодержавного значення.


Видавців та письменників Черкащини запрошують взяти участь у творчому конкурсі

Триває прийом матеріалів на щорічний обласний огляд-конкурс видавничих організацій. Він проводиться з метою піднесення рівня книговидавничої справи в області, поліпшення якості художньо-поліграфічного виконання


«Ваш родич у поліції, потрібні гроші!» – один із поширених способів шахрайства по телефону

Черкаські поліцейські нагадують, один з найпоширених видів шахрайства в Україні – це мобільний обман, і найбільше спрацьовує схема: «Ваш син у поліції, потрібні гроші». Телефон, як і Інтернет, вірний помічник шахраїв. Одна з найшкідливіших схем обману – платні номери.


Смілянам пояснили, чи можливе перенесення строку подання декларації

Смілянські податківці проводять роз’яснювальну роботу на актуальні теми. На часі питання щодо перенесення строку подання декларації.Фіскали нагадують, у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу


Твори смілян увійшли в збірку кращих учнівських творів «Я голосую за мир»

«Я голосую за мир!». Під таким гаслом 26 квітня, учениці 3 класу Антоненко Анна і Пластун Софія та вчитель школи №4 Ніна Хільченко, стали учасниками XXII Міжнародних учнівських громадських читань, які проводив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука в м.Рівне.


Смілянських школярів вчать критично мислити

25 квітня на базі школи №11 відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів з теми «Застосування стратегії розвитку критичного мислення в позаурочній діяльності молодших школярів». Відкритий захід екологічного спрямування підготувала та провела класний керівник 3-го класу Ніна Хінціцька на тему: «Збереження планети Земля».


Юних смілян запросили на казковий майстер-клас

Під час проведення творчих занять з учнями 4-А та 4- Б кл. гімназії ім. В.Т. Сенатора (кл. керівники Наталія Чмиренко, Тетяна Секеріна), працівники книгозбірні вкотре переконуються в унікальності та таланті кожної дитини.