Святкові заходи у промислово-економічному коледжі (Відео)

Вже традиційно загальне свято Масляної організовують у кількох куточках міста. Один із осередків свята влаштували у мікрорайоні Богдана Хмельницького на території Смілянського промислово-економічного коледжу.


«Майдан у долі моєї Батьківщини»: смілянські школярі присвятили заходи Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні

До трагічної дати 20 лютого, коли в Україні відзначають День пам’яті героїв Небесної Сотні, готувалася уся школа. Учні 5-6-х, 9-11-х класів написали листи-роздуми на тему «Майдан у долі моєї Батьківщини».


У Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відкрили новий комп’ютерний клас

23 лютого у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу, який налічує 15 сучасних комп’ютерів, оснащених ліцензійним програмним забезпеченням.


Смілянські студенти показали красу української мови на святі «Шануй рідне слово»

Напередодні Міжнародного дня мови у Смілянському коледжі харчових технологій провели декілька заходів: гру-квест «Знавець рідної мови» та конкурс письменників-початківців «Перші проби пера» та свято рідної мови «Шануй рідне слово».


Координаційна рада з питань молодіжної політики

16 лютого в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. Засідання провела заступник начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Марія Яцина.


Смілянські школярі на перервах змагалися у знанні англійської мови

Свої знання продемонстрували учні 6-х класів школи №7, які змагалися у вікторині “The Most Intelligent”. Учні зібралися в рекреації англійської мови та довели, що навчатися можна весело навіть на перервах.


У Смілянському музеї почала працювали виставка робіт майстра народної творчості України

22 лютого в Смілянському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка робіт майстра народної творчості України з вишивки Марини Філь.


Школярам Сміли, Звенигородки та Корсуня-Шевченківського показали, як працюють рятувальники (Фото, Відео)

22 лютого рятувальники організували та провели в місцевих навчальних закладах громадську акцію «Запобіги. Врятувати. Допомогти». Такі зустрічі відбулися на території Смілянського НВК ЗОШ–гімназії ім. В.Т. Сенатора, Звенигородської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка та Корсуня-Шевченківської ЗОШ №2


«Змагання снайперів»: учні, вчителі та учасники АТО показували вміння влучно стріляти (Фото)

У легкоатлетичному манежі стадіону «Юність» зібралися молоді стрільці. Щороку тут проводять змагання з кульової стрільби, які організовує управління освіти, молоді та спорту за сприяння Смілянської автошколи товариства сприяння обороні України.


Смілянські студенти змагалися за звання кращих знавців рідної мови

21 лютого у Смілянському коледжі харчових технологій відбулася гра-квест «Знавці рідної мови», приурочена  Міжнародному дню рідної мови. У швидкості, вправності, креативності та знанні мови вправлялися дві команди – представники груп МД/ОРГ17 та ВХК17.