У Смілі невідомі поцупили 6 метрів перил

Шість метрів перил поцупили невідомі. Про це повідомив обласний депутат Давиденко О.Г. Він розповів, що 20 лютого проїжджав містом та помітив, що перила відсутні. Невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму, що створює загрозу життю


«Якісна діагностика – більші шанси на життя», – очільник області на відкритті скринінгових центрів

Унікальний проект втілюють на Черкащині. Тут відкривають скринінгові центри «Здоров’я жінки». Усе – задля своєчасного виявлення онкологічних хвороб у жінок. Таких центрів буде п’ять по області. Розмістять їх у Черкаському обласному онкологічному диспансері, Смілянській міській лікарні імені ТарасаШевченка


У смілянському коледжі відбулися «кросвордні баталії» серед майбутніх маркетологів

19 лютого у Смілянському коледжі харчових технологій серед студентів першого курсу спеціальностей «Організація виробництва» та «Маркетингова діяльність» проведена вікторина на тему «Моя майбутня професія».


У січні Черкаська область спрямувала до зведеного бюджету 802 млн.грн. податків

За січень від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло (збір) 802 млн. гривень податків і зборів. Це на 127 млн.грн. більше в порівнянні з січнем минулого року. До державного бюджету зібрано 363,1 млн.грн. – на 44,8 млн.грн. більше січня 2017 року. До місцевих першого місяця року надійшло 438,8 млн.грн.


На засіданні обговорили стан виплати боргів із заробітної плати та сплату страхових внесків

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та надходжень своєчасної до бюджетів всіх рівнів.


На Черкащині зима ще продемонструє характер

Надходження в регіон арктичного повітря продовжить процес похолодання. Нічні температури знижуватимуться до 8-12º, при проясненнях місцями до 14-16º, вдень 1-6 морозу. Випадатимуть періодичні невеликі опади у вигляді снігу.


Смілянська молодь відзначає Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.


Команда «Ураган» залишається лідером змагань з волейболу «Патріоти Смілянщини – рідній Україні»

Тривають змагання в рахунок відкритого чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд «Патріоти Смілянщини – рідній Україні». 17 лютого зустрічі завершилися з такими рахунками:


Смілянським школярам розповіли про математичне мислення під час скайп-конференції

19 лютого р рамках місячника педагогічної майстерності вчитель математики Черненко Ольга Павлівна разом з блогером Сергієм Ткаченком (м. Київ) провела для учнів 9 -10 класу скайп-лекцію на тему: “Математичне мислення, як інструмент досягнення успіху в житті”.


Смілян попереджають про відключення водопостачання

Сьогодні, 21 лютого, з 11:00 відключення водопостачання через пошкодження лінії електропостачання від Білозірської сторони. Свердловини вимкнулися автоматично, внаслідок чого вода не подається. Орієнтовне відновлення відбудеться сьогодні. Просимо вибачення та сподіваємося на порозуміння! Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради