Школярам Сміли, Звенигородки та Корсуня-Шевченківського показали, як працюють рятувальники (Фото, Відео)

22 лютого рятувальники організували та провели в місцевих навчальних закладах громадську акцію «Запобіги. Врятувати. Допомогти». Такі зустрічі відбулися на території Смілянського НВК ЗОШ–гімназії ім. В.Т. Сенатора, Звенигородської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка та Корсуня-Шевченківської ЗОШ №2 де рятувальники зустрілися з школярами і розповіли їм про Службу порятунку «101», яка стоїть на сторожі життя та здоров’я громадян.

Під час спілкування з дітьми співробітники ДСНС наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності під час зимового періоду,  у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електрообігрівальними приладами.

Рятувальники для проведення цього заходу залучили пожежно-рятувальні автомобілі та ознайомили дітей із будовою автомобіля вогнеборців, показали оснащення та озброєння яким вони використовують під час ліквідації надзвичайних подій та ситуацій.

Подібні роз’яснювальні заходи в закладах освіти рятувальники проводять постійно, щоб діти завжди пам’ятали правила особистої безпечної поведінки та вміли грамотно діяти в небезпечних ситуаціях. Це ще один важливий аспект виховної роботи, яке свідчить, що виховати справжнього громадянина можна тільки озброївши його потрібними знаннями, – зазначають рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *