У школі №3-колегіумі привітали юну поетесу

Нещодавно виконавчий комітет Смілянської міської ради з метою вшанування пам’яті та з нагоди 120-річчя від дня народження поетеси-землячки Олени Журливої  і відзначення творчих досягнень молодих літераторів нашого міста вирішив заснувати молодіжну літературну премію імені Олени Журливої.


Грози не залишать Черкащину і на початку липня

Другий місяць літа також розпочинається грозою. За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру на території області передають штормове попередження. «Вночі 1 липня у м. Черкаси та області очікуються грози», йдеться у повідомленні.


«Американські гірки» по-смілянськи

У кожного водія, який проїжджає через Смілу, зривається з вуст лайка на «американські гірки» по-смілянськи!». Коли терпець увірвався, було організовано громадську ініціативу звернень до голів Черкаської та Кіровоградської ОДА.


Увага! 1 липня розпочнеться голосування за улюбленця місяця!

УВАГА! Триває конкурс “МІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ – СИМВОЛ РОКУ”! Голосування за краще фото проводитиметься з 1 до 7 липня. Тож запрошуємо обрати найсимпатичнішого улюбленця місяця!


Тясминський каньйон: “перевтілення” за європейські 7 мільйонів

«Не було туристів – не було проблем. З’явилися туристи – з’явилися й проблеми». Такими словами починає екскурсію Тясминським каньйоном директор Кам’янського літературно-меморіального музею Пушкіна і Чайковського Олександр Мушта