«Сміла Молодь-FEST» (Відео)

У День молоді центром яскравих вражень та гарного настрою став міський парк культури та відпочинку. Саме тут вперше пройшов «Сміла Молодь Fest». 


Проблеми міста заслухали на виконкомі (Відео)

Дороги, тепло і вода – у смілян ці слова асоціюються з проблемами. Тому питання щодо них звучать чи не на кожній нараді, засіданні та сесіях. На останньому засіданні виконкому членів виконкому теж цікавило: коли у Смілі розпочнуть ремонтувати дороги, що відбувається з водопостачанням та чи отримає наше місто тепло в опалювальний період.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо “Тясмин”. Випуск #3 від 25 червня

Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо “Тясмин”. Випуск новин #3 від 25 червня.


У Смілянському відділі поліції новий керівник

Керівництвом Головного управління Національної поліції в Черкаській області прийнято рішення призначити тимчасово виконуючим обов’язки начальника Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковника поліції Олександра Васильовича Охріменка.


Сильні, спритні та мокрі: у парку відбулися змагання за участю надзвичайників, школярів та бійців АТО (Фото)

Сильні, спритні, влучні та мокрі. Так можна охарактеризувати учасників змагань, які у День молоді відбулися у міському парку культури та відпочинку. У Долині озер змагалися команди надзвичайних служб, школярі, вчителі, учасники АТО та волонтери.


Смілу «запалювали» гурти міста, області та спеціальний гість (Фото)

Вечірню програму музичних заходів під час фестивалю «Сміла Молодь Fest» відкрив смілянський бард Андрій Скляренко. Далі розважати смілянську публіку взялися гості із  Черкас – гурт Airline.


Pole-dance, драйв та казка: свято танцю у міському парку (Фоторепортаж)

Поціновувачів хореографії зібрав фестиваль виступів танцювальних колективів міста, вихованці яких неодноразово завоювали першість на обласному, всеукраїнському та навіть світовому рівні. Першими  публіку запалив драйвовий «Шторм».


День молоді сміляни відзначили на фестивалі «Сміла Молодь Fest» (Фото)

24 червня міський парк культури та відпочинку став центром яскравих вражень та гарного настрою. Адже саме тут смілян та гостей міста чекав справжній фестиваль талантів, присвячений Дню молоді.


На території Черкащини передають штормове попередження

Синоптики Черкаського обласного гідрометцентру передають штормове попередження по Черкаській області.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо “Тясмин”. Випуск #2 від 25 червня

Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо “Тясмин”. Випуск новин #2 від 25 червня.