«Американські гірки» по-смілянськи

У кожного водія, який проїжджає через Смілу, зривається з вуст лайка на «американські гірки» по-смілянськи!». Коли терпець увірвався, було організовано громадську ініціативу звернень до голів Черкаської та Кіровоградської ОДА.

«Шановні керманичі всіх дій і заходів, направлених на добробут життєдіяльності населення Черкаської та Кіровоградської областей! Звертаємося до ВАС і сподіваємося на розуміння та вирішення питання щодо ремонту «ДОРОГИ ЖИТТЯ» дитячого, студентського, робітничого, пенсійного двох сусідніх областей за маршрутом: Черкаси-Новомиргород…» – саме так розпочалося звернення учасників громадської ініціативи «Дорога життя» до голів обласних державних адміністрацій Черкащини Ткаченка Юрія Олеговича та Кіровоградщини Кузьменка Сергія Анатолійовича про наболіле…

Дорогу за маршрутом Черкаси-Новомиргород хіба що можна назвати «маршрутом за виживання»… А найболючіше те, що обабіч цієї дороги хоч і руйнуються хати, села ВИМИРАЮТЬ та все ж там живуть люди – МИ живемо!.. Що ж відповіли керівники?

Супровідник Олена Бондаренко

та учасники громадської ініціативи «Дорога життя»

Більше читайте у газеті «Сміла» від 27 червня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.