У третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Це свято було встановлено, згідно з Указом Президента у 2003 році. У Смілі День Європи відзначили підняттям прапора Європейського Союзу, концертом та фестивалем вуличної музики.
В області 230 людей з обмеженими можливостями забезпечені роботою
З початку року до служби зайнятості Черкаської області звернулись майже 1 260 безробітних осіб з обмеженими можливостями. Майже 230 осіб з них знайшли роботу, інформують в обласному центрі зайнятості.
Сміляни вшанували жертв політичних репресій біля унікального пам’ятного знака (Відео)
20 травня в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій. Вшанувати їх сміляни зібралися біля пам’ятного знаку, що поруч з храмом Різдва Святого Івана Хрестителя Української Автокефальної Православної Церкви. Віддати шану та пом’янути невинно убієнних зібралися представники міської влади, активісти та інші небайдужі сміляни.
Контрасти травня: після дощів та прохолоди на Черкащині знову стане тепліше
За даними метеостанції Сміли, після аномально жаркої для початку травня першої декади травня, друга декада травня видалась контрастною за температурою та з надмірною кількістю опадів. Так, в першій половині декади температурний режим був на 1-5° нижче норми, в другій половині на 1-4° вище норми.
На території Черкащини утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки
Синоптики Черкаського обласного гідрометцентру передають штормове попередження на території Черкаської області.
Сміляни у трійці призерів обласного етапу змагань Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага»
У Черкасах відбувся обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійно-технічної освіти «Козацька наснага». Команда учнів Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів гідно представила Смілянщину.
У смілянському дитсадку визначили «Сім’ю року»
Успіх освітнього закладу у роботі з дітьми можливий лише за умов тісного співробітництва з їх батьками. У закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» робота з родинами вихованців здійснюється через використання інноваційних форм роботи
Юні сміляни стали лауреатами обласного конкурсу книжкових відеооглядів
У Черкаській обласній дитячій бібліотеці відбулася церемонія нагородження лауреатів обласного конкурсу книжкових відеооглядів “Фабрика вражень. Перезавантаження”. Серед учасників конкурсу, що здобули звання лауреата в номінаціях «Переконливий оратор» та «Маленькі читайлики», були також активні читачі дитячої міської бібліотеки м. Сміли Юлія Слабко та Марія Глухенко