У смілянському дитсадку визначили «Сім’ю року»

IMG_3309_resizeУспіх освітнього закладу у роботі з дітьми можливий лише за умов тісного співробітництва з їх батьками. У закладі дошкільної освіти №23 «Чипполіно» робота з родинами вихованців здійснюється через використання інноваційних форм роботи, таких як: майстер-класи, спільні акції з батьками та дітьми, випуск сімейних газет, Дні відкритих дверей, Дні батьківського самоврядування, виставки творчості дітей і батьків, спільні спортивні змагання тощо.
До Міжнародного дня сім’ї у закладі було проведено свято «Сім’я року – 2018». Участь у святі брали вихованці середніх груп  та їх батьки – як глядачі, так і конкурсанти (сім’ї Храпських, Сенченків, Іванових).

Вихователі Сікало Ю.В. і Приймак Н.М. разом із музичним керівником Тертичною Н.А. організували конкурси, в яких батьки змагалися у майстерності, винахідливості, дотепності, створювали усім гарний настрій. Журі у складі завідувача Коваленко А.С., вихователя – методиста Гурська А.Ю. визначило переможця – сім’ю Іванових та, оцінивши майстерність учасників, нагородили їх грамотами і подяками, вручили приємні подарунки. Загалом атмосфера свята була святковою, радісною, родинною. Всі його учасники отримали позитивні емоції та незабутні враження. Колектив закладу вдячний батькам і дітям, які взяли участь у святі.

Гурська А.Ю., вихователь-методист ДНЗ №23

IMG_3330_resize IMG_3309_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.