Черкащанин виборов перемогу на Балтійській олімпіаді бойових мистецтв

VII Балтійська олімпіада бойових мистецтв, чемпіонат Європи з карате-джитсу з 24 по 25 березня приймало латвійське місто Рига. За нагороди престижних змагань боролися спортсмени 10 країн.


Вернісаж від смілянської студії «Палітра» (Відео)

Вперше на огляд смілянам представлена виставка робіт смілянської художниці Тетяни Ласун, керівника студії “Палітра”. Ця творча майстерня у Смілі працює вже рік, у ній навчаються образотворчому мистецтву півсотні дітей. На вернісаж гостей запросили у неділю, 25 березня.


Обвинувальний акт стосовно депутата районної ради, який не подав річну декларацію, скеровано до суду

Смілянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування


Сміляни представили роботи на виставці педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини-2018»

27 березня на базі Черкаського професійного автодорожного ліцею відбулося урочисте відкриття обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2018», метою якої є  підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти


Пасажиропотік у Смілянському районі збільшився на 7%

За січень 2018 року підприємствами транспорту перевезено 5,2 тис. тонн вантажів, що на 29,4 більше обсягів січня 2017 року. Вантажооборот збільшився на 52,3% і становив 1,3 млн ткм.


Верховний суд України поновив Олексія Цибка на посаді міського голови

Відстороненого від обов’язків міського голови Сміли Олексія Цибка поновлено на посаді. Верховний суд України скасував постанову Київського апеляційного адміністративного суду, залишивши у силі рішення Кам’янського міськрайонного суду Черкаської області.


На Черкащині весна набирає обертів

Весна поступово набирає оберти. 26 березня, коли на Черкащині відбувся стійкий перехід середньодобової температури повітря через 0° у бік підвищення (на 11 діб пізніше середньої багаторічної дати)


У Черкаській області посилять заходи державного контролю щодо збереження першоцвітів

З наближенням весняних теплих днів сотні людей потягнуться до лісу, хто з метою помилуватися природою, а хто за наживою. В Черкаській області під загрозою зникнення перебуває близько 40 видів вищих судинних рослин


У Смілянському лісгоспі триває підготовка до пожежонебезпечного періоду

З настанням теплої погоди та сходженням снігового покриву підвищується пожежна небезпека в лісових масивах. Основною причиною виникнення лісових пожеж є самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків на сільгоспугіддях і придорожніх лісосмугах та зростання відвідуваності лісових масивів населенням.


У Смілі триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який традиційно проходить в бібліотеках України в останній тиждень березня, до дитячої книгозбірні завітали учні НВК «Лідер» 5-А класу, з кл. керівником Галущенко Т.В. та вчителем зарубіжної літератури Котляренко Ю.В.).