У Смілянському лісгоспі триває підготовка до пожежонебезпечного періоду

5342b2906f14b6597bdacbf92aa0d96bЗ настанням теплої погоди та сходженням снігового покриву підвищується пожежна небезпека в лісових масивах. Основною причиною виникнення лісових пожеж є самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків на сільгоспугіддях і придорожніх лісосмугах та зростання відвідуваності лісових масивів населенням.

ДП «Смілянський лісгосп» розпочинає активну підготовку до пожежонебезпечного періоду. Розробляються мобілізаційні оперативні плани ліквідації лісових пожеж на 2018 рік, які затверджуються головами райдержадміністрацій по районах. Проводиться огляд всіх технічних засобів пожежогасіння, зв’язку та інших матеріальних ресурсів, що використовуються для охорони лісів від пожеж.

Формуються добровільні пожежні дружини з лісової охорони для забезпечення патрулювання лісових масивів в обходах. Розроблюється графік чергувань лісової охорони біля телефону в конторі лісництва, інформують у Смілянському лісгоспі.

Оновлюються мінералізовані смуги та створюються протипожежні розриви. Вздовж автомобільних доріг в лісових насадженнях проводиться очистка від захаращеності і чагарникової рослинності, що прилягають до населених пунктів та просік, у місцях проходження ліній електропередач та газопроводів. В пожежонебезпечний період планується перекриття всіх в’їздів в хвойні насадження в порядку, передбаченому законом та поновлення наглядної агітації на протипожежну тематику, білборди, аншлаги, панно, плакати, тощо.

Звертаємося з проханням бути уважними, до землекористувачів, землі яких межують з лісовими насадженнями! Розпалювання багать, спалювання сміття, відходів, листя, гілок є порушенням Правил благоустрою, що тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн.) до ста неоподатковуваних мінімумів (1700 грн.) доходів громадян за ст. 152 КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *