Він стояв біля джерел повернення із забуття Тодося Осьмачки

Із Дмитром Григоровичем Щербатюк не раз зустрічалися у селі Куцівка, де він жив, спілкувалися у дні вшанування видатного українського письменника Тодося Осьмачки. Дмитро Григорович залишився чи не єдиний у селі, який пам’ятав живого Тодося. А ще він чоловік Тодосевої племінниці. У травні 2006 року мала нагоду в Дмитра Щербатюка брати інтерв’ю, воно увійшло у програму […]


Штормове попередження по Черкаській області

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, вночі 3 березня по м. Черкаси та місцями по Черкаській області очікуються сильні опади. Вночі та вдень по м. Черкаси та місцями по області хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с.


Податковий календар від Смілянської ОДПІ

Смілянські податківці нагадують про ключові дати, до яких треба сплатити податок або внести плату відповідно до діяльності. Так, у п’ятницю, 2 березня останній день сплати:


Через підвищення рівня захворюваності у 10 школах Сміли призупинено навчання

В лютому 2018р. (6-9-й тижні) по м.Сміла на ГРВІ захворіло 2254 особи, з них дітей до 17 років 1665 (73,9%). Показник захворюваності на ГРВІ за 9 тиждень (23.02-01.03.18р) перевищено на 1,7%.


Смілянські волейболісти стали срібними призерами обласних змагань

25 лютого у Городищі відбулися зональні обласні змагання з волейболу. Команду м.Сміла представляли учні школи №11: Горбачов А., Хижкін Б., Хільченко В., Поторжинський В., Коваленко М., Олін М. та учні школи №15 Пиндик Є. та Дзюбан М.


ФОТОКОНКУРС “МІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ – СИМВОЛ РОКУ”

УВАГА! Триває конкурс “МІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ – СИМВОЛ РОКУ”!  Голосування за лютневих учасників конкурсу «Мій улюбленець – символ року» завершено 9 березня 2018 р. Дякуємо першим чотирьом конкурсантам та усім, хто їх підтримав. Найбільшу кількість голосів (112) набрала фотографія «Собачка Гера та її хазяїн Артем». Вітаємо переможця! Голосування за краще фото березня триватиме з 1 по […]


У Смілянському краєзнавчому музеї можна побачити “Кобзар”, якому понад 120 років

З 01 по 16 березня в Смілянському краєзнавчому музеї на честь 204-ої річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка експонується тимчасова виставка стародруків улюбленої книги кожного українця – «Кобзаря».


Вечір-вшанування Василя П’ятуна-Діброви (Відео)

У центральній бібліотеці імені Олени Журливої поціновувачі літературного слова зібралися на вечір вшанування смілянського поета Василя П’ятуна-Діброви. Цьогоріч у лютому йому могло б виповнитися 75 років.