Через станцію імені Тараса Шевченка курсуватиме потяг за новим маршрутом

Відтепер із Черкащини курсуватиме потяг за новим маршрутом “Дніпро-Головний – Умань”. Інформація про рух пасажирського потяга з’явилась на сайті “Укрзалізниці”, повідомляє zmi.ck.ua. Так, 6 жовтня потяг №213 десять годин курсуватиме з Дніпра до Умані, а 7 жовтня потяг рухатиметься у зворотній бік: з Умані до Дніпра.


Свято для людей поважного віку

29 вересня, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку  у міському будинку культури відбувся урочистий захід за участі представників виконавчого комітету та громадськості міста. Зі словами привітання до присутніх звернулися керуючий справами Олександр Головченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв, директор територіального центру соціального обслуговування Олександр Лисенко. Святкову концертну програму дарували гостям […]


Попередження про заморозки Черкаській області

Як повідомляє Черкаський центр з гідрометеорології, 2 жовтня місцями по області, 3 жовтня повсюди на ґрунті заморозки 0-4º.


«Холодноярський зорепад» у сотні кращих садиб України

Два роки тривав конкурс Спілки сільського зеленого туризму України «100 кращих садиб зеленого туризму України». Приємно, що серед переможців – і наш земляк Сергій Тимофієв. Його садиба «Холодноярський зорепад» – у сотні кращих. Це тим більш вагомо, що від Черкащини сюди ввійшли лише дві садиби. А враховувалося багато критеріїв:


Смілянські податківці пояснили, як звітували неприбутковим організаціям

Працівники Смілянської ОДПІ продовжують проводити роз’яснювальну роботу на актуальні теми. Зокрема, на часі питання про те, як звітувати неприбутківцям, які не привели у відповідність свої установчі документи. Відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – Кодекс) неприбуткові організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Закону України від 17.07.2015 року №652, […]