Смілянські студенти успішно виступили на Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки

На базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулася VIІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки. Вона проводилася з дисциплін, що входять до циклу професійної та практичної підготовки, для студентів вищих навчальних закладів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 1-4 курсу очної форми навчання.


Відбулася прем’єра історико-краєзнавчого фільму, знятого смілянськими гімназистами

Відбувся прем’єрний показ телевізійного фільму «Принцеса», знятого вихованцями гімназійного творчого об’єднання «ІДЕЯ». В основі фільму – бажання кожної дівчинки відчути себе справжньою Принцесою та історична паралель, пов’язана з долею доньки молдовського господаря Василя Лупула Розанди, яку силоміць видали заміж за сина гетьмана Богдана Хмельницького


Синоптики: на Смілянщині буде прохолодна, проте суха погода

Травень на Смілянщині видався, в цілому, з температурним фоном у межах кліматичної норми (+15°) та зі значним (40% місячної норми) дефіцитом опадів. Однак, для нього були характерні температурні контрасти, інформує метеостанція Сміли. Циклони з дощами продовжують обходити Смілянщину.


Служба безпеки України викрила на Черкащині проросійського пропагандиста

Співробітники Служби безпеки України викрили та затримали на Черкащині проросійського пропагандиста, який розміщував антиукраїнські матеріали у соціальних мережах «ВКонтакте» та «Одноклассники». Правоохоронці встановили, що мешканець одного з райцентрів Черкаської області активно поширював на власних сторінках у соцмережах антиукраїнські матеріали.


Смілянські фахівці із соціальної роботи про загрозу насильства над дітьми

1 червня, в міжнародний день захисту дитини, працівники Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спілкувалися з містянами на тему загрози насильства над дитиною. Про це повідомляють на своєму сайті. Провели анкетування понад 30 жінок та чоловіків, що виховують дітей дошкільного віку.


Смілянська прокуратура виявила дві земельні ділянки, якими підприємці користуються без дозволу

За результатами вивчення встановлено, що земельні ділянки у м.Сміла, одна площею 1,1652 га використовується фізичною особою-підприємцем без правовстановлюючих документів. Там розміщено підприємство з переробки сільськогосподарської продукції.


Відбулося засідання комісії, яку ініціювала міська рада для напрацювання виходу із ситуації, що склалася з медико-санітарною частиною №14.

Голова комісії заступник міського голови Людмила Осейко запропонувала представникам державного закладу викласти свої пропозиції щодо вирішення проблем МСЧ. Були конструктивні пропозиції і від депутатів Голуба А.А., Примака В.А., головного лікаря міської лікарні Іщенка І.В., начальника міськздороввідділу Стуженка М.А. На сьогодні керівники МСЧ сподіваються на те, що народні депутати включать їх заклад до Держбюджету, проголосувавши за […]


Смілянські рятувальники та лісівники провели пожежно-технічні навчання

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Черкащини є недопущення пожеж в зелених масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.


Головне управління ДФС в Черкаській області про роботу за 4 місяці

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 травня 2017 року становила 6065. Для порівняння: на 1 травня 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5683 особи.


Смілянам влаштували екскурсійну подорож «Стежками Холодного Яру»

За підтримки Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також у рамках реалізації проекту «Крок до успіху» для категорійних учнів державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» було організовано екскурсійну подорож «Стежками Холодного Яру».