У селі Балаклея запрацював карамельний цех

Управлінням Держархбудінспекції у Черкаській області прийнято в експлуатацію підприємство харчової промисловості у с. Балаклея на Смілянщині, повідомляє Діловий регіон з посиланням на ДАБІ України. Йдеться про  виробничий цех ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», площею майже 3,2 тис. кв.м. Продуктивність цеху складає 1,5 тис. тон карамелі на рік. Кількість новостворених робочих місць – 200.


Смілянин Олександр Ковпак залишив “Дніпро”

Нападаючий розірвав договір з черкаським клубом. 34-річний нападник провів у складі черкаського “Дніпра” 20 матчів в минулому сезоні, в яких відзначився 4 голами. «Контракт з черкаським “Дніпром” після закінчення сезону був розірваний за обопільною згодою. Зараз я відпочиваю з сім’єю і підтримую фізичну форму самостійно. Можливо, моя подальша доля проясниться в найближчі тиждень-два », – […]


97-ий День народження відзначив визволитель Сміли Іван Денисович Шастун (Відео)

Пройшов усю війну і залишив свій підпис на Берлінському Рейхстазі Почесний громадянин Сміли Іван Денисович Шастун. 22 червня, у день, коли почалася війна, йому виповнився 21 рік. Цього року Іван Денисович відзначив 97!


Податкова соціальна пільга для піклувальників та опікунів

Смілянська ОДПІ нагадує правила подання платником податку на доходи фізичних осіб документів для отримання (застосування) податкової соціальної пільги, на яку він має право згідно з Податковим кодексом України (далі – ПКУ), визначено Порядком подання документів для застосування податкової соціальної пільги, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1227 (далі – Порядок).


Засідання виконавчого комітету у Будинку рад (Відео)

У малому залі Будинку рад відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянули нагальні питання життєдіяльноств міста.