Смілянська прокуратура виявила дві земельні ділянки, якими підприємці користуються без дозволу

За результатами вивчення встановлено, що земельні ділянки у м.Сміла, одна площею 1,1652 га використовується фізичною особою-підприємцем без правовстановлюючих документів. Там розміщено підприємство з переробки сільськогосподарської продукції. Ще одну ділянку, площею 2,9453 га, фізична особа-підприємець використовує для зміщення комплексу нежитлових будівель виробничої бази, також не маючи на це відповідних дозвільних документів.
У Смілянській місцевій прокуратурі зазначають, використання безоплатно земельної ділянки несе потенційну загрозу як для фінансового стану територіальної громади міста, так і в цілому для Держави. Вищезгадані явища набирають масового характеру, це свою чергу приводить до скорочення фінансування соціальних програм, додаткового залучення коштів із Державного бюджету України.
Ненадходження до бюджету коштів за користування земельною ділянкою негативним чином впливає на дохідну частину бюджету та фінансування видатків держави, у тому числі і на соціальну сферу, відповідно, порушує інтереси держави.
За результатами роботи Смілянською місцевою прокуратурою направлено до суду дві позовні заяви в інтересах держави в особі Смілянської міської ради про відшкодування шкоди, завданої використанням земель без правовстановлюючих документів на суму 195 349 грн та 606 906 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *