Головне управління ДФС в Черкаській області про роботу за 4 місяці

За повідомленням управління обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість на 1 травня 2017 року становила 6065. Для порівняння: на 1 травня 2016 року платниками ПДВ були зареєстровані 5683 особи.
За січень – квітень ц.р., як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області 90 платників Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами на загальну суму 158,2 млн.грн. За січень – квітень 2016 року сума бюджетного відшкодування склала 190,2 млн.грн. 77 платникам.
Збір податку на додану вартість за січень-квітень ц.р. в Черкаській області порівняно з відповідним періодом 2016 року збільшився на 356 млн.грн. або удвічі і склав 694,8 млн. гривень.
Як поінформували в юридичному управлінні ГУ ДФС у Черкаській області цього року на розгляді в судах знаходяться 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн.грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках.
Загалом у січні – квітні п.р. на користь фіскальної служби області у судах вирішено 88 справ на суму 50,1 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,4 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 4,5 млн.грн. та 3,3 млн. грн. від процедури банкрутства.
За чотири звітні місяці поточного року від платників надійшло 25 первинних скарг з оскарженням 30 повідомлень-рішень. Розглянуто 75 скарг на суму 23,5 млн.грн. Скасовано 11 рішень на 22,3 тис.грн.
Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року державні податкові інспекції Головного правління ДФС у Черкаській області виконують виключно функції сервісного обслуговування платників податків (стаття 193 Податкового кодексу України).
Виключно на обласному рівні проводиться контрольно-перевірочна робота, виносяться повідомлення – рішення, здійснюються заходи з погашення податкового боргу. Всі розпорядчі документи (зокрема направлення на перевірку платників податків і зборів) видаються Головним управлінням ДФС в області.
Застерігаємо платників від виконання незаконних вимог шахраїв, які звертаються від імені керівників державних податкових інспекцій, відділень та керівництва головного управління ДФС в області! Ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені посадових осіб Державної фіскальної служби України і вимагателі не мають жодного відношення до служби.
Спеціально з метою оперативної комунікації з платниками працює гаряча лінія ГУ ДФС у Черкаській області за номером 33-91-34 (0472).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *