Правоохоронці затримали чоловіка, який до смерті побив свого батька

22 серпня о 13:31 годині на лінію «102» надійшло повідомлення від медичних працівників про те, що до 3-ї міської лікарні доставили 67-річного чоловіка з тілесними ушкодженнями. Через деякий час він помер.


Переселенці можуть повторно подати заяву, якщо досі не отримали грошову допомогу

Згідно постанови Кабінету міністрів України «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» від 20 березня 2022 р. № 332 із внесеними змінами від 19.08.2022 № 923


Під час застілля стався конфлікт, який фатально закінчився для одного із чоловіків

Подія сталася у селі Тарасівка Звенигородського району. В обідню пору двоє чоловіків зібралися вдома у місцевого жителя. Вони вживали разом алкогольні напої, а коли сп’яніли, між товаришами виник конфлікт.


На Черкащині провели інформаційну кампанію для працівників та роботодавців «Виходь на світло!»

Державні інспектори Управління Держпраці у Черкаській області протягом інформаційної кампанії «Виходь на світло!» проконсультували працівників і роботодавців понад 670 суб’єктів господарювання Черкащини.


У селі на ходу загорівся трактор

24 серпня у селі Вільховець, під час руху виникла пожежа трактора Беларус. Пожежу, що охопила транспортний засіб ліквідували рятувальники 6-ї пожежно-рятувальної частини.


У Смілі приміщення колишньої поліклініки виставили на аукціон

У Смілі виставили на повторний продаж приміщення колишньої поліклініки по вулиці Рєпіна. Міська влада планує отримати за цю будівлю не менше 10 млн. грн.


Прокуратура звернулася до суду, щоб зберегти останню чумацьку корчму в Україні

Збереження об’єктів культурної спадщини важливе задля можливості їх використання в суспільному житті в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь та є конституційним завданням держави.


МОН планує змінити тривалість здобуття вищої освіти

Міністерство освіти і науки планує ініціювати законодавчі зміни, що уможливлять завершення освітніх програм за не фіксованою тривалістю.


За викрадення автомобіля чоловіка засудили до 5 років ув’язнення

За принципової позиції прокурора Канівського відділу Смілянської прокуратури судом засуджено до позбавлення волі чоловіка, який викрав автомобіль.


На Черкащині завод планує використовувати кісточки від вишень, як паливо

Цього року на заводі замороженої продукції Tevitta, який розташований на Черкащині, хочуть спробувати використовувати кісточки від вишень, як паливо. Про це розповіла начальник відділу стандартизації заводу Валентина Гуліна сайту Kurkul.com.