4 та 5 серпня рибоохоронцями Черкащини проведено рибоохоронну роботу на двох річках Уманського району. За результатами рейду виявлено 7 правопорушень, з загальною сумою збитків в 169 711 грн.
Триває профілактична робота щодо безпеки жнивної кампанії
Заходи щодо запобігання виникненню пожеж у місцях збирання врожаю відбуваються у кожному районі області без виключення.
Поліція разом із небайдужими громадянами розшукали 13-річну дівчинку
Повідомлення про зникнення 13-річної дитини надійшло до поліції Черкаської області о 13:00 годині. Бабуся розказала, що вранці після сварки, онука зібрала власні речі та пішла з дому.