Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #6 від 9 грудня


Cхвалили проєкт бюджету Cміли на 2022 рік


Патрульні виявили чоловіка, який був у розшуку

Учора поліцейські отримали виклик про те, що в одному із супермаркетів на бульварі Шевченка у Черкасах стався конфлікт між групою чоловіків.


Все більше жителів нашої області користується електронними сервісами “Черкасиобленерго”

За 9 місяців 2021 року кількість споживачів, які скористались електронними сервісами, зросла майже вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.


За позовом Смілянської прокуратури з порушника стягнули 132 тисячі гривень

Рішенням суду Закарпатської області задоволено позовну заяву Смілянської прокуратури в інтересах держави Черкаської обласної ради, Управління освіти і науки Черкаської ОДА


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #5 від 9 грудня


20% закладів Черкащини порушують вимоги санітарного законодавства та протиепідемічні заходи

Майже місяць Черкащина у «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Держпродспоживслужба області посилила нагляд за дотриманням підприємцями вимог санітарного законодавства та протиепідемічних заходів.


Юні сміляни стали учасниками комунікативної правової гри “Я – дитина. Я – людина. Я – громадянин”

Під час Всеукраїнського тижня права в дитячій міській бібліотеці пройшла комунікативна правова гра: “Я – дитина. Я – людина. Я – громадянин”.


Зимової погоди у нашому краї не буде ще принаймні ще 10 днів

Наразі на Черкащині зовсім не зимова погода. Температурний фон 4-6º тепла, що на 5-7º вище за кліматичну норму та більше відповідає середині жовтня.


Смілянська прокуратура домоглася, щоб незаконно відібрану землю к лісгоспу, повернули

Смілянська прокуратура під час аналізу законодавства у лісовій сфері та даних Публічної кадастрової карти України встановила, що одну із діянок, яка належала лісгоспу, віддали територіальній громаді.