Юні сміляни стали учасниками комунікативної правової гри “Я – дитина. Я – людина. Я – громадянин”

265548889_2095102793975639_3623158358782605275_nПід час Всеукраїнського тижня права в дитячій міській бібліотеці пройшла комунікативна правова гра: “Я – дитина. Я – людина. Я – громадянин”.

Учасниками заходу стали активні відвідувачі книгозбірні, учні 4-А класу НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Наталія Чмиренко) та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами – Наталія Мамонова (Смілянський центр з надання безоплатної вториннної правової допомоги).

Дітям розповіли про їх права та обов’язки, наголосили на важливості їх дотримання, навели практичні приклади булінгу зі шкільного життя, розповіли, до яких наслідків призводить неповага до закону.

Гімназисти, разом із гостею стали активними учасникам тематичного судового засідання. На прикладі казкових героїв, і здійснених ними правопорушень, діти міркували, які права було порушено.

Школярі з цікавістю переглянули пізнавальне відео «Права і обов’язки дитини», також підготували плакат «Кожна дитина має право» та взяли участь в мотивуючій грі «Моя візитка». В кінці зустрічі діти отримали інформаційні буклети про права дитини.

Павова гра допомогла школярам зробити висновок – потрібно не тільки знати свої права, але й поважати права інших, зазначають у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.