Зимової погоди у нашому краї не буде ще принаймні ще 10 днів

погода прогнозНаразі на Черкащині зовсім не зимова погода. Температурний фон 4-6º тепла, що на 5-7º вище за кліматичну норму та більше відповідає середині жовтня.

Як інформують в обласному гідрометцентру, причина аномально теплої, дощової та туманної погоди – велика циклонічна депресія, яка вже чотири дні домінує на черкащині та один за одним надсилає добре насичені вологою південні циклони.

За цей період випало 20-40 мм дощу, а це майже місячна норма, а густі тумани «міцно накрили» наш регіон.

Завтра значних змін у погоді немає: тумани та тепло, а дощі припиняться, оскільки циклон втратив свою енергію. температура вночі 3-5º тепла, вдень 6-8º тепла.

Над Балканами зародився новий циклон, який змінить північні румби на південні і до нашого регіону «хлине» атлантичне тепло.

У суботу погоду формуватиме атмосферний фронт, який проявить себе дощами та посиленням вітру до небезпечних 15-20 м/с. нарешті черкащина звільниться від «туманної вуалі». температура впродовж доби 5-10º тепла.

У неділю без істотних опадів. температура впродовж доби 2-7º тепла.

Новий робочий тиждень розпочнеться дощами чергового південного циклону. тож грудень продовжує віддавати «вологі борги» попередніх місяців. температура впродовж доби 0-5º тепла.

Надалі погода продовжить дивувати контрастами і вже з 14 грудня чекаємо хвилю холоду, температурний фон знизиться на 2-4º. температура впродовж доби від 3° тепла до 2° морозу. зросте ймовірність ожеледних явищ.

З урахуванням такого перебігу синоптичних процесів, щонайменше 10 днів період безсніжжя продовжиться, а зими на прогностичному горизонті чекати не варто.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.