У Смілянській філії підрозділу «Черкаські районні електричні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» відзначили День енергетика.
Поліцейські знайшли школярку, яка не повернулася з уроків додому
24 грудня до поліцейських міста Корсунь-Шевченківський звернулася схвильована жінка. Вона повідомила, що знайшла вдома записку від доньки. У ній дівчинка написала, що не повернеться додому.
Сміляни успішно завершили 1 коло чемпіонату України з футзалу
Завершилося 1 коло чемпіонату України з футзалу (юнаки, вища ліга, U-15). За перемогу у чемпіонаті змагаються 10 команд із Харкова, Дніпра, Рівного, а також Черкаської, Івано-Франківської, Волинської