Смілянська прокуратура домоглася, щоб незаконно відібрану землю к лісгоспу, повернули

земля грошіСмілянська прокуратура під час аналізу законодавства у лісовій сфері та даних Публічної кадастрової карти України встановила, що одну із діянок, яка належала лісгоспу, віддали територіальній громаді.

У вересні 2018 року обласне управління Держгеокадастру передало земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,4 га, з державної у комунальну власність громад. Ділянка, яка належить до земель лісового фонду та перебуває в постійному користуванні Корсунь-Шевченківського лісового господарства, була неправомірно вилучена у лісогосподарського підприємствата передана у власність територіальної громади.

Прокурори відреагували на виявлені порушення та звернулися до суду з позовом.

За принципової позиції Смілянської прокуратури суд Черкаської області погодився з доводами прокурора та задовольнив позов заступника керівника Смілянської прокуратури, тож у територіальної громади витребували незаконно передану земельну ділянку лісового фонду.

Після набрання судовим рішенням законної сили, будуть вжиті заходи щодо його примусового виконання, інформують у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *