На двох річках рибінспектори виявили рибалок-порушників

риба4 та 5 серпня рибоохоронцями Черкащини проведено рибоохоронну роботу на двох річках Уманського району. За результатами рейду виявлено 7 правопорушень, з загальною сумою збитків в 169 711 грн.

Найбільшу суму збитків, 166 549 грн, завдано на р. Конелка в адміністративних межах с. Конельська Попівка. О 7 годині рибохоронцізатримали громадянина, який на човні ловив рибу та виловив понад сотню рибин.

На місце події викликали поліцейських для фіксації факту скоєння правопорушення. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого статтею 249 КК України.

Інші правопорушення були зафіксовані на р. Конелка і на р. Гірський Тікич в с. Івахни та задокументовано 3 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. У порушників вилучено 50 метрову риболовну сітку та 3 ятері.

Збитки, завдані, рибному господарству, склали 3 162 грн. Також на порушників склали 3 акти виявлення та вилучення майна, власників яких не встановлено на 2 мисинові сітки та ятерь.

Заборонені знаряддя лову, вилучені під час рейду, за рішенням суду, будуть утилізовані, повідомили у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.