У Смілі вшанували пам’ять вченого – Юрія Кондратюка (Відео)

Нині особливу увагу суспільство звертає на космічну галузь, адже в Україні відзначають день космонавтики. Сміла теж має безпосередній стосунок до космонавтики і пишається тим, що в нас кілька років свого життя провів  видатний вчений космічної галузі – Юрій Кондратюк.


Для смілянських опікунів і піклувальників та їх дітей влаштували родинне свято

Найпоширенішою формою сімейного виховання є опіка та піклування над дітьми. Сьогодні в місті у 87 опікунських родинах виховується 106 дітей, з них 9 дітей дошкільного віку, 84 дитини навчаються в школах міста, 13 неповнолітніх здобувають професійну освіту.


Відбулася позачергова сесія міської ради

13 квітня відбулася 42 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Сесію провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Головне питання стосувалося прийняття необхідного рішення, яке б надало можливість державному закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14» залишитися на фінансуванні Міністерства охорони здоров`я України за рахунок державного бюджету, що забезпечить виплату заробітної плати працівникам МСЧ №14. Також […]


Штормове попередження по Черкаській області

Як повідомляє Черкаський центр з гідрометеорології, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 13 квітня очікуються пориви вітру 15-20 м/с.


У Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ в Черкаській області відкрили телефонну «гарячу лінію»

11 квітня 2017 року в Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області була відкрита телефонна «гаряча лінія» на тему: «Доплата до мінімального страхового внеску».


Смілянським студентам провели брейн-ринг «Кращих програмістів готують у нас»

Щороку, навесні, в технікумі проходить декада комісії інформатики та комп’ютерних  технологій – в цьому році вона триває з 1 квітня по 13 квітня. В цей час для студентів проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, конкурси фахової майстерності, конференції та семінари з новітніх інформаційних технологій, інформує прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій.


Проект «Право платника»: подарунки від бабусі не оподатковуються

В продовження теми особливостей оподаткування доходів та майна неповнолітніх головне управління ДФС у Черкаській області висвітлює питання успадкування/подарунків від членів сім’ї, які не відносяться до першого ступеня споріднення. 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини». Положення Закону №1910-VIII […]


До уваги смілян! Завтра прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Осейко

Згідно графіку прийому смілян 14 квітня з 14.00 до 16.00 особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7,1 поверх) щоденно з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Молодий журналіст Назарій Вівчарик презентував книгу (Відео)

Назарій Вівчарик, молодий журналіст, який народився у Смілі, а нині  працює у Черкасах у Інтернет-виданні «Прочерк» презентував свою книгу «П’ятеро як один».  На презентацію своєї книги Назарій запросив гостей у центральну міську бібліотеку імені Олени Журливої.


Смілянській молоді розповіли про життя в’язнів концтаборів

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів учні ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» вшанували пам’ять ув’язнених хвилиною мовчання на лінійці. Окрім того відвідали сім’ю Василя Артемовича та Євдокії Панасівни Бабенків