Смілянським студентам провели брейн-ринг «Кращих програмістів готують у нас»

IMG_3312Щороку, навесні, в технікумі проходить декада комісії інформатики та комп’ютерних  технологій – в цьому році вона триває з 1 квітня по 13 квітня. В цей час для студентів проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, конкурси фахової майстерності, конференції та семінари з новітніх інформаційних технологій, інформує прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій.
В рамках декади інформатики та комп’ютерних технологій для студентів першого курсу  – майбутніх програмістів відділення автоматизації і комп’ютерних систем (група ПСК-16) традиційно відбувся відкритий виховний захід за темою «Кращих програмістів готують у нас».
Під час цього дійства студенти-першокурсники ознайомились з напрямами навчальної та творчої діяльності студентів спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» та викладачів циклової комісії інформатики та комп’ютерних технологій, які готують майбутніх техніків-програмістів.
Голова фахової комісії Борщ В.М. та завідувач відділення Брацюн Т.П.  ознайомили студентів з основними рисами їх майбутньої професії, з фаховими предметами, які доведеться вивчити, з викладачами, які їх будуть навчати, запрошували до участі в заходах декади та в житті громади програмістів технікуму.
Весело і завзято пройшов брейн-ринг між командами першокурсників, в якому найкмітливіші учасники отримали цікаві заохочувальні призи.  Кульмінацією цього яскравого дійства стало загальне виконання гімну своєї спеціальності всіма учасниками заходу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Смілянським студентам провели брейн-ринг «Кращих програмістів готують у нас»”

  1. Сергій коментує:

    так і не зрозуміло … то хто ж таки переможець??? і що отримав за свої знання вміння та здібності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *