Смілянські правоохоронці затримали злодійку, яка обікрала домоволодіння

Крадійкою виявилась 31-річна раніше судима жителька міста Сміла. Зламавши двері та вікно до будинку жінка з середини приміщення викрала газову плиту та конвектор, які збула на металобрухт. Жінці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 185 Кримінального кодексу України, повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.


Штормове попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області

Як повідомляє Черкаський центр з гідрометеорології, 29 квітня – 1 травня утримається висока (4 класу) пожежна небезпека, місцями надзвичайна (5 класу).


У Смілі відбулося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Мазура (Відео)

Минулого року згідно закону України «Про декомунізацію» у Смілі перейменували більше ста вулиць і провулків. Цьогоріч до міської топонімічної комісії надійшло звернення мешканців про перейменування вулиці Мазура на вулицю Юрія Баннікова. На громадському обговоренні з цього питання побували і наші кореспонденти.


У Смілі прозвітували за місяць підрозділи виконавчого комітету

27 квітня в сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч з громадою щодо підсумків роботи управлінь і відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради за квітень. Детально про роботу фінансового управління виконавчого комітету міської ради прозвітувала начальник управління Галина Сватко.


Завітайте до міського парку


Смілянська ОДПІ нагадує про останній день для подання податкової декларації

Смілянська ОДПІ нагадує, що 03 травня 2017 року – останній день для подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний 2016 рік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.


Із сесії Смілянської міської ради (Відео)

Відбулася 43 сесія міської ради. На її порядок денний було винесено 90 питань. Про рішення, ухвалені депутатами у сюжеті наших кореспондентів.


День цивільного захисту у Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

З метою удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки  здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту, навчання сил цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації