Для смілянських опікунів і піклувальників та їх дітей влаштували родинне свято

DSC_0139 (2)Найпоширенішою формою сімейного виховання є опіка та піклування над дітьми. Сьогодні в місті у 87 опікунських родинах виховується 106 дітей, з них 9 дітей дошкільного віку, 84 дитини навчаються в школах міста, 13 неповнолітніх здобувають професійну освіту.
12 квітня міський Будинок культури гостинно відчинив двері для опікунів та піклувальників, які були запрошені на родинне свято. Цей захід організовано службою у справах дітей, він проводиться щорічно. Метою зустрічі з опікунами та піклувальниками було підведення підсумків минулого року, обговорення питань виховання дітей.
У родинному святі взяла участь заступник міського голови Людмила Осейко, яка від імені міської влади подякувала опікунам та піклувальникам за те, що кожен з них створив родину для дитини, своєю щоденною турботою за життя і здоров’я, виховання дітей плекає майбутнє покоління нашої країни.
Начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна проаналізувала випадки виникнення проблем у взаємовідносинах опікун-дитина, окреслила шляхи їх подолання. Завідувач сектору опіки та піклування Ірина Решетняк розповіла про вимоги чинного законодавства щодо виконання обов’язків опікуна.
Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Ольга Христюк ознайомила присутніх з перспективами оздоровлення та відпочинку  дітей влітку  2017 року. Тренінг для присутніх провела фахівець соціальної роботи Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Усова.
Справжньою окрасою родинного свята була виставка робіт дітей з сімей опікунів та піклувальників, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, на якій було виставлено близько 100 дитячих виробів: малюнків, вишиванок, картин з бісеру, виробів з пластиліну, паперу, природних матеріалів.  Радували присутніх танці у професійному виконанні Аміни Жмурко (дитячий будинок сімейного типу Будакових), пісні у виконанні Варвари Сірик, Софії Фляк, Аліни Хрипун, Аміни Жмурко, вірші, які читали Ліза Борщ та Софія Фляк.

Служба у справах дітей

Сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *