Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи

Під такою назвою відбувся Черкаський регіональний форум. Зібрались представники сфер, які дотичні до організації харчування дітей.


Податківці нагадують про те, яка відповідальність за неподання або несвоєчасне подання звітності

Податківці Черкащини нагадують громадянам, за неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій.


«Ти як?»: психологи поліції та рятувальники обмінювалися досвідом

Спільна практична робоча зустріч психологічних служб Черкащини на етапі обміну досвідом з питань надання першої психологічної допомоги постраждалим відбулася у Головному управлінні


Привласнення понад 2 млн грн бізнесмену загрожує до 12 років позбавлення волі

Прокурори Звенигородської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Звенигородка, який заволодів шахрайським шляхом державними коштами


У Смілі на тиждень перекриють дорогу на одній із вулиць

Як повідомили у КП “ВодГео” для проведення робіт по ліквідації аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Перемоги, КП “ВодГео” тимчасово перекриє рух транспортних засобів по вулиці Мічуріна.


Черкащани вибороли нагороди Кубка Європи з кікбоксингу WAKO

Кубок Європи з кікбоксингу WAKO відбувся з 15 по 18 лютого 2024 року в місті Загреб, Хорватія. Участь у змаганнях узяли представники тридцяти країн – 2200 учасників.
Із 1 березня українським пенсіонерам проведуть індексацію пенсій

Індексація пенсій відбудеться з 1 березня. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні Уряду.


За матеріалами СБУ митрополит Черкаської єпархії УПЦ (МП) отримав уже четверту підозру

Служба безпеки зібрала нові докази злочинів з боку керівника Черкаської єпархії УПЦ (МП). «На рахунку» митрополита це вже четвертий епізод його підривної діяльності проти України.