Масштабування освітніх можливостей з Мрією: Уряд підтримав запуск застосунку

Кабінет Міністрів підтримав постанову, яка дозволяє запустити освітній застосунок Мрія. Завдяки цьому навчальний процес для дітей, батьків та вчителів стане більш сучасним та ефективним.


За втручання прокуратури у власність держави повернуто землі природно-заповідного фонду

Прокурори Черкаської окружної прокуратури відстояли у суді право територіальної громади на користування землями водного та природно-заповідного фонду, які були у приватній власності.


В області епідпоріг захворюваності перевищено на понад 58%

У Черкаській області за попередній тиждень захворіли 8 432 особи на ГРВІ, включно із COVID-19. Із них 4 108 – діти (48,72%).


Десять з половиною років ув’язнення отримав чоловік, який скоїв розбій і викрав авто

За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу Смілянської прокуратури суд визнав винним 34-річного канівчанина, який скоїв розбій та незаконно заволодів транспортним засобом.


Надання послуг населенню та обслуговування одиноких громадян – на порядку денному

Надання послуг населенню – одне из важливих питань. Про це, зокрема, говорили на нараді у Будинку рад. Так, зазначалося, що чимало заходів заплановано на цей тиждень


У Смілі продовжують ремонтувати колектор та шукати безхазяйне майно

Житлово-комунальні питання обговорили у Будинку рад на нараді за участі міського голови Сергія Ананка та його заступників.


Смілянські вчителі, які стали переможцями та лауреатами, отримають відзнаки

У Будинку рад за участі міського голова Сергія Ананка відбулася нарад,а де обговорили нагальні питання життєдіяльності Сміли. Щодо освітньої сфери, в Смілі стартував II етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».


Мобілізація, посівна 2024 та ВПО – головні питання наради у Черкаській РВА

Посівна 2024 наближається. Черкащина – тиловий опорний регіон і наші землі мають годувати населення України.


Засуджено працівницю банку, яка ошукала клієнта

Суд визнав винною працівницю банківської установи, яка використовуючи конфіденційну інформацію, заволоділа чужим майном шляхом обману, несанкціоновано змінивши інформацію


Смілянські студенти відвідали музей російсько-української війни

17 лютого студенти СТФК НУХТ відвідали музей російсько – української війни та Черкаський академічний музично – драматичний театр імені Тараса Шевченка.