«Ти як?»: психологи поліції та рятувальники обмінювалися досвідом

Спільна практична робоча зустріч психологічних служб Черкащини на етапі обміну досвідом з питань надання першої психологічної допомоги постраждалим відбулася у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області.

Психологи поліції поділилися досвідом із колегами з Головного управління ДСНС та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля з питань надання психологічної допомоги постраждалим під час надзвичайних ситуацій в рамках реалізації проєкту «Пункт Психологічних практик» та «Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти_як?». Також, психологи ДСНС представили «Валізу психолога», яка використовується у роботі з постраждалими при наданні екстреної психологічної допомоги.

Такі спільні психологічні заходи між підрозділами відбуваються не вперше, кожного разу це нові інсайти, відпрацьовані методи й механізми надання першої психологічної допомоги. Зрозуміло, що деякі підходи й сама специфіка роботи відрізняється одна від одної, але психологів об’єднує спільна мета – якість та ефективність надання психологічних послуг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.