Платникам Черкащини відшкодували за січень більше 100 мільйонів гривень податку на додану вартість

У січні 2024 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на суму 104,2 млн грн, зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.


Правоохоронці викрили члена військово-лікарської комісії у хабарництві

Чоловік вимагав від черкащанина майже вісім тисяч доларів США. За ці гроші він обіцяв вплинути на рішення ВЛК про визнання чоловіка призовного віку непридатним до військової служби


Постійні тренування — шлях до успішної ліквідації надзвичайних подій

З метою підвищення професійної майстерності та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, 22 лютого черкаські рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на території одного із підприємств у Черкасах.


Прозорість і ефективність використання коштів – пріоритет у роботі Черкаської РВА

У рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» у Черкаському районі протягом січня-лютого 2024 року здійснено моніторинг та проведено детальний аналіз 53 публічних закупівель, оприлюднених на веб-порталі Prozorro.


Головне із засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 22 лютого міський голова Сергій Ананко разом з членами виконавчого комітету обговорили і вирішили 20 питань, що стосувались різноманітних аспектів життя міста.


Під час спецоперації поліцейські затримали чоловіка, який погрожував підірвати гранату

Подія сталася 19 лютого на Звенигородщині. На спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що житель села Вільхівчик в стані алкогольного сп’яніння, влаштував конфлікт


Варті нагород — рятувальники Черкащини отримали відзнаки

За час повномасштабної війни росії проти України, рятувальники всьому Світу показали свою професійність та самовідданість, здобули у суспільстві заслужений авторитет та справедливу повагу.


Нова ініціатива від учнівського самоврядування: проєкт «М’яч Успіху»

Учасники учнівського самоврядування школи №7 взяли на себе відповідальність та запропонувало участь у захоплюючому проєкті “М’яч Успіху”.


Особлива увага – навчанню дітей правилам поведінки у надзвичаних ситуаціях

9-го лютого, з метою навчання дітей правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях, рятувальники спільно з командою ДЮРП «Вартові життя»


Смілянські рятувальники та команда ДЮРП креативно нагадують правила безпечного обігріву (Відео)

Пічне опалення – одна з найпоширеніших причин пожеж у зимовий період. Громадянам нагадують, нехтування правилами безпеки при експлуатації печей призводить до пожеж