Смілянські студенти відвідали музей російсько-української війни

17 лютого студенти СТФК НУХТ відвідали музей російсько – української війни та Черкаський академічний музично – драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Подорож була незабутньою. Спочатку вразив музей. Екскурсія у 2 години не втомила жодного присутнього. Олексій Святенко не тільки людина, яка створила «Патріотичний музей АТО», волонтер, а й чудовий екскурсовод. Розповідь про війну та героїв російсько – української війни, велика кількість експонатів, серед яких є і справжні артефакти до яких студенти змогли доторкнутися власноруч ще більше об’єднала присутніх у вірі у нашій перемозі, у великій шані і вдячності кожному, хто сьогодні боронить нашу землю.

А далі був театр… Шлях людини, враженої марнославством і власними амбіціями повністю розкрито. Гра акторів, особливо заслуженого артиста України Якова Кучеревського, який виконував роль Макбета, декорації, музика та режисерське рішення запам’ятаються надовго. Владування манить, засліплює, а потім – стає жахом… На що здатна людина заради честолюбної мети? Історія загибелі людської душі, яку втілив головний режисер Станіслав Садаклієв за твором Вільяма Шекспіра, вразила також студентів коледжу.

А потім був шлях додому. Українська пісня була зі студентами поряд. У Смілянському коледжі подякували захисникам за можливості навчатися та змістовно відпочивати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.