Мобілізація, посівна 2024 та ВПО – головні питання наради у Черкаській РВА

Посівна 2024 наближається. Черкащина – тиловий опорний регіон і наші землі мають годувати населення України. Протягом зимового періоду фермери займаються накопиченням матеріально-технічних ресурсів, пального, посівного матеріалу для проведення комплексу весняно-польових робіт. Мінагрополітики продовжує реалізацію низки програм з підтримки аграріїв. Одна із таких – програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 га.

Про це, зокрема, говорили на щотижневій нараді у Черкаській РВА.

Через зростання випадків захворювання здобувачів освіти на грип та ГРВІ у Черкаському районі на дистанційну форму навчання перейшли 25 класів у 12 громадах.

Минулого тижня в одному із сіл Мошнівської громади спостерігалося підвищення рівня води. Зараз ситуація стабілізувалася і на контролі відділу цивільного захисту Черкаської РДА та відповідних контролюючих служб.

Також щодня на контролі хід мобілізації у Черкаському районі. Мобілізація – це життєва необхідність для нашої держави під час війни з російськими окупантами.

Станом на 19.02.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі становить 53744 осіб, із них: у Черкасах – 25 634, Смілі – 6 522 та Каневі – 3 782 осіб. Район без вищезазначених міст – 17 806 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.