Керівники обласної поліції проінспектували відділ поліції у Смілі

29 травня робоча група під керівництвом начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслава Гуріна проінспектувала відділ поліції № 2 у Смілі.


Школи запрошують підвищити прозорість та доброчесність

Колективи шкіл запрошують до участі в пілотному проєкті «Золотий стандарт», який допоможе закладам освіти підвищити прозорість та доброчесність свого професійного середовища.


В Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств

Малі та середні сімейні й жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу через програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».


Майже 2000 пацієнтів звернулися за місяць міської стоматполіклініки

За здоров’ям зубів та сяючою посмішкою сміляни звертаються до фахівців комунального підприємства “Смілянська міська стоматологічна поліклініка”, які щодня надають якісні стоматологічні послуги всім мешканцям громади.


Школи включать до системи охорони поліції

МВС спільно з МОН підготували зміни до урядової постанови щодо включення закладів освіти всіх форм власності до системи охорони поліції.


Смілянські кікбоксери успішно виступили на Чемпіонаті України

26-28 травня у місті Бровари пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу серед студентів та школярів.


У Смілі відкрив двері для дітей черговий “Клас безпеки”

29 травня запрацював простір для дітей — “Клас безпеки” в Комунальному закладі «Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».


Дитячим будинкам Черкащини передали подарунки від Фундації Олени Зеленської

За дорученням начальника ОВА Ігоря Табурця напередодні Дня захисту дітей розпочато виїзди до дитячих будинків сімейного типу Черкаського району.


Черкаські патрульні оперативно розшукали хлопчика, який загубився

29 травня близько 16-ї години, на вулиці Героїв Дніпра у Черкасах до інспекторів підійшла схвильована мати та повідомила, що її 6-річний син загубився.


Черкаські боксери призери всеукраїнського турніру

Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам`яті А.В Яндали відбувся з 3 по 8 травня у с. Колоденко Рівненської області.