Школи запрошують підвищити прозорість та доброчесність

Колективи шкіл запрошують до участі в пілотному проєкті «Золотий стандарт», який допоможе закладам освіти підвищити прозорість та доброчесність свого професійного середовища.

Метою проєкту, започаткованого Офісом доброчесності НАЗК, є якісна трансформація освітнього середовища та сприяння глобальним позитивним змінам у суспільстві, інформує osvita.ua.

Участь в проєкті можуть узяти школи, які мають результати проходження інституційного аудиту та готові до внутрішніх трансформацій.

У межах проєкту команди шкіл пройдуть тренінгове навчання для менеджерів шкіл, навчання для педагогів та воркшопи для батьківської спільноти.

Також педагоги дізнаються про сучасні методичні рекомендації та інструменти для забезпечення прозорого функціонування й організацію функціонування школи на засадах доброчесності та прозорості.

Окрім того, освітяни отримають підтримку експертів у сфері освіти впродовж пілотування та комплекс активностей, які допоможуть дітям краще розібратись у питаннях антикорупції та доброчесності.

Проєкт розпочнеться у липні 2023 року та триватиме протягом 5 місяців.

Приймання заявок на участь у проєкті триватиме до 17:00 19 червня.

Форма заявки на участь у відборі має бути заповнена виключно директором школи.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.