Про підсумки опалювального сезону 2022-23р.


Чоловік постав перед судом за незаконну порубку дерев

За публічного обвинувачення прокурорів Городищенського відділу Смілянської прокуратури судом ухвалено обвинувальний вирок, яким місцевого жителя засуджено за незаконну порубку деревини


Березняківці передали захисникам гуманітарну допомогу

Жителі Березняків передали днями чергову партію допомоги через волонтерів ГО “Смілянська самооборона “Січ”. Із любов’ю і вдячністю відправили традиційні домашні смаколики та інші необхідні речі.


За позовом Смілянської прокуратури з Укрзалізниці стягнуто майже 330 тис грн

За позовом Смілянської прокуратури господарським судом міста Києва з АТ «Українська залізниця» стягнуто шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища


Вітчизняний сорт картоплі на Черкащині дав урожайність 100 т/га

Сорт картоплі Княгиня під час спільного випробування в Черкаській області дав урожайність на рівні 108 т/га, посівши перше місце серед потенційних конкурентів на ринку.


Засуджено чоловіка, який пропонував поліцейським хабара

Прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який пропонував працівникам поліції неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).


Черкаські велосипедисти призери чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України в командній багатоденній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) III-IV ранг з велосипедного спорту (шосе) відбувся з 4 по 8 травня у Білій Церкві.


Сміла за тиждень. 11 травня 2023 р.


Через недбалість посадовця державі завдано збитків на суму понад 700 тис грн

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно службової особи одного з державних підприємств Черкаської області, через недбалість якої державному бюджету завдано збитків.


У Черкаський хаб-склад надійшла допомога із Італії

У Черкаському районі продовжує свою роботу районний хаб-склад для допомоги військовим підрозділам, внутрішньо переміщеним особам та іншим потребуючим категоріям населення.