Керівники обласної поліції проінспектували відділ поліції у Смілі

29 травня робоча група під керівництвом начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслава Гуріна проінспектувала відділ поліції № 2 у Смілі.

До складу групи, окрім очільника обласної поліції входили, його заступники Сергій Коваленко та Олександр Резцов, начальник УОАЗОР Роман Жуплій, старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олександр Грама.

Крім того, на зустрічі були присутні голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко та міський голова Сміли Сергій Ананко.

З новопризначеним начальником відділу поліції №2 полковником поліції Заровним Миколою присутні обговорили питання покращення подальшої роботи, насамперед щодо розкриття та розслідування тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинів.

Велику увагу приділено розгляду та розв’язанню питань матеріально-технічного забезпечення підрозділу та умовам роботи працівників поліції.

Разом з тим у відділі поліції проводяться відповідні роботи щодо впровадження системи “Custody Records”. Про переваги автоматизованої системи обліку дій із затриманими особами, присутнім детально розповів старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олександр Грама.

Наприкінці наради Вячеслав Гурін підбив підсумки, акцентував увагу на раціональних пропозиціях, що прозвучали під час обговорення проблемних питань, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.