Сміла – серед міст, де заклади харчування та торгівлі порушують протиепідемічні заходи найчастіше

Впродовж квітня фахівці Держпродспоживслужби області провели 1280 перевірок. Як зазначив начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Папач


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #2 від 7 травня


За пограбування чоловіку загрожує до 6 років ув’язнення

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік у Черкасах напроти навчально-наукового інституту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, напав на іншого чоловіка


Проник через дах: на Черкащині поліцейські затримали крадія «на гарячому»

В Умані молодик проник до магазину, шляхом пошкодження даху, з метою здійснення крадіжки, але не врахував, що приміщення обладнане охоронною сигналізацією, інформують в управлінні поліції охорони в Черкаській області.


Юні черкащани вибороли перші нагороди на Чемпіонаті України

Чемпіонат України серед мінікадетів 2008 років народження та молодших триває у Чернігові. Розпочався він 5 травня та завершиться 9 травня.


У смілянській школі розробили для учнів власний щоденник успіху

Планування власного часу – корисна звичка успішної людини. Учнівський щоденник є одним із інструментів формування навичок тайм-менеджменту та ефективного досягнення поставлених цілей.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #1 від 7 травня


11 травня працюватиме «гаряча лінія» за участі керівництва смілянського відділу ПФУ

11 травня у відділі обслуговування громадян №7 (сервісному центрі) м. Сміла працюватиме пряма телефонна “гаряча лінія” за участі заступника начальника відділу.


«Джура» гартує патріотів


У Смілі реставрують фонтан (Відео)