У Смілі шукають нових керівників для закладів культури

pablo-2Відділ культури виконавчого комітету Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів культури. Шукають нових очільників для Смілянського міського будинку культури, БК ім. Т.Г. Шевченка, міського парку культури та відпочинку, централізованої бібліотечної системи, міського краєзнавчого музею, а також клубів у Малій Яблунівці та Гречківці, йдеться на офіційному сайт Смілянської міської ради.

Дата початку прийому документів – 1 червня 2021 року. Прийматимуть документи протягом 30 календарних днів, тобто до 30 червня 2021 року (включно).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, знання ПК та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу культури.

Також з 1 червня розпочнеться формування конкурсної комісії і буде затверджена до 30 червня.

Документи для участі у конкурсі на вакантні місця подаються особисто або надсилаються на поштову або електронну адресу відділу культури упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, за адресою м. Сміла, вул. Соборна, 83, тел. 2-46-59, е-mail:kultura_smila@ukr.net

Суб’єкти, які користуються правом подання кандидатур до складу конкурсної комісії, подають свої кандидатури у відділ культури до 30 червня за адресою: вул. Соборна, 83, тел. 2-46-59.

Детальніше – на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *