День цивільного захисту у Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

DSCN5411 (2)З метою удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій, практичної перевірки  здібностей учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту, навчання сил цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру 26 квітня 2017 року в навчальному закладі проведено День цивільного захисту. День цивільного захисту розпочався з проведення загальної лінійки на якій начальник цивільного захисту Максим Дякон оголосив наказ «Про проведення Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування» та Графік проведення тренувальних занять.

Після лінійки усі учасники взяли участь у відкритій виховній годині  на тему «Чорнобильська трагедія, 31 рік по тому», яку підготували учні II курсу групи № 15 під керівництвом викладача Чайки М.В.

По закінченні виховної години представники навчальних груп поклали квіти до пам’ятника «Героям Чорнобиля» та здійснили екскурсію до пожежної частини, ознайомилися з героїчною роботою рятувальників.

IMG_20170426_125334 (2)Під час проведення Дня ЦЗ учні I та II курсів в кількості  186 осіб брали участь у наступних тематичних заходах: дії учнів за сигналами оповіщення, засоби захисту органів дихання, надання першої медичної допомоги, змаганні-естафеті з цивільного захисту, евакуації із приміщення за сигналом «Увага Всім!».

DSCN5422 (2)Завершився День цивільного захисту загальною лінійкою на якій були підведені підсумки проведення Дня, визначені кращі учнів, групи та працівники закладу.

Переможці та призери тренувальних занять були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.

Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *