У Смілі відбувся ІІ-й етап Всеукраїнських змагань з мотокросу (Відео)


Смілянські податківці про ліквідацію основних засобів та ПДВ

Смілянська ОДПІ звертає Вашу увагу, що об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 Податкового кодексу України (ПКУ) (ст. 185 ПКУ).


У Смілі відбулося засідання клубу «З відкритим серцем до дітей!»

Кожен, хто народжується, претендує на щасливу долю. Але чому одні її мають, а інших вона вперто обминає? Саме про це говорили матері вихователі та прийомні матері на засіданні свого клубу «З відкритим серцем до дітей!», яке відбулося в службі у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради.


З 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законом України „Про мисливське господарство та полювання”, Законом України „Про тваринний світ”


Завтра заступник міського голови Володимир Старик проведе особистий прийом громадян

12 липня 2016 року з 15.00 до 17.00 заступник міського голови Володимир Олексійович Старик проведе особистий прийом громадян. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7,1 поверх) щоденно з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) Запис на прийом по телефону не проводиться.


Огляд погодних умов на Черкащині

З 5 по 10 липня на Черкащині тривав прохолодний період на фоні відсутності ефективних дощів в більшості районах області. Середньодобові температури були в межах +17+18º, що на 1-2º нижче кліматичної норми, денна температура переважно не перевищувала +21+23º, вночі температура знижувалась до +9+12º. У таких погодних умовах показник пожежної небезпеки поступово зростав і на 9 липня […]


Смілянський район: під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло загиблого

8 липня, о 11:00 в селі Мале Старосілля, у житловому будинку на вулиці Леніна виникла пожежа. Загорання виявив сусід, який побачив дим, що виходив з вікон споруди. Чоловік одразу зателефонував до Служби порятунку за номером «101».


Олександр Дзюбенко: лісівники Черкащини цьогоріч сплатили 100 мільйонів гривень податків

Згідно Лісового кодексу України, ліси є національним багатством держави і за своїм призначенням і місцерозташуванням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, а також експлуатаційні функції.


У Смілі відбувся ІІ-й етап Всеукраїнських змагань з мотокросу

В неділю у Смілі відбувся ІІ-й етап Всеукраїнських змагань з мотокросу. Його організатори – Мотоциклетна Асоціація України за підтримки Смілянської міської ради влаштували справжнє спортивне свято для гостей та смілян. До нашого міста приїхали гості з усієї України, усього участь взяли 80 учасників


На розвиток територій Черкаська область отримає 76,5 млн грн

Місцеві бюджети Черкащини отримають 76,5 млн грн державної субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Їх спрямують на реалізацію більше ста проектів районів області.