Смілянська майстриня Тамара Зеленецька вишила картину викупу Тараса Шевченка (Відео)

Смілянські майстри народної творчості створюю мистецьку “шевченкіану”. Кожен вкладає у свій доробок авторську ідею, талант та майстерність. Особливий задум, погляд і техніка у Тамари Зеленецької, яка, до речі, нещодавно відзначила свій день народження.


Смілянські рятувальники попереджають про небезпеку від спалювання сухої рослинності

З настанням теплої та сухої погоди часто доводиться бачити, як люди спалюють листя, гілки дерев та інше сміття біля житлових будинків, на присадибних ділянках, городах, дачах. Виникає небезпека пожежі. Залишене без нагляду вогнище, при наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, в лічені хвилини може стати господарем у вашій оселі. Рятувальники Смілянського РВ Управління ДСНС України у […]


Смілянська ОДПІ детально роз’яснює як оподатковується спадщина

Громадянам, які у 2016 році отримали спадщину не від родичів першого ступеня спорідненості та не сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини, необхідно подати декларацію та сплатити податок, інформують смілянські податківці. При оподаткуванні успадкованого майна передбачено три види ставок для податку на доходи фізичних осіб – нульова, 5 відсотків та 18 відсотків. При отриманні спадщини […]


31 березня в Смілі розпочинається Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Квітень-травень оголошено місячником благоустрою та проведення загальноміської толоки. Особлива увага буде приділятися облаштуванню братських могил, військових поховань, обелісків і пам’ятників загиблим воїнам, парків, скверів, повідомляє сайт Сміляської міської ради. За період проведення місячника благоустрою планується:


У центрі Сміли провели акцію по боротьбі з туберкульозом (Відео)

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня відзначають Міжнародний день боротьби з туберкульозом. 125 років тому, тобто в 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікробактерії (збудника) туберкульозу. Мета Всесвітнього дня – поінформувати якомога більше людей про туберкульоз і дати зрозуміти, що чинит опір цій хворобі можна і треба.


До уваги смілян! Прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Гончаренко

Згідно графіку прийому смілян сьогодні, з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Петрович Гончаренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Сміляни вибороли третє місце на чемпіонаті області

26 березня на базі ЗОШ №25, міста Черкаси пройшов відкритий чемпіонат Черкас з традиційного карате. Організаторами змагань виступили члени Черкаської ШТК «ОКІНАВА» за підтримки Федерації традиційного карате України в Черкаській обл. та департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. У чемпіонаті взяли участь спортсмени КТК м. Черкас, ШТК «ОКІНАВА», ДЮСШ «ОЛІМП», СК «СПАРТА», які […]


До уваги смілянських пенсіонерів!

З 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК». банків з російським державним капіталом.


У Смілянському коледжі відбулася Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів

На базі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Учасниками олімпіади стали студенти дванадцяти технікумів і коледжів.