Громадяни мають законне право використати залишок субсидії у наступному місяці

Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко під час інтерв’ю телеканалу «Україна». Він пояснив, що громадяни, які отримали знижку на оплату комунальних послуг (субсидію), мають законне право використати залишок у наступному місяці, у разі якщо у поточному місяці фактично спожили менше, ніж встановлено соціальним нормативом.


Колегіанти зустрічалися із справжнім чоловіком, патріотом України, учасником АТО

Нещодавно до нашої школи завітав гість, який вже встиг побувати не на одній  війні. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений у собі, справжній чоловік, патріот України, учасник АТО  Богдан Станіславович Заболотній. Він поділився своїми  спогадами із учнями 4-Б та 10 класів, розповів про те, що пережив  за час, проведений в зоні АТО.  Діти уважно […]


У Смілі провели фестиваль майстер-класів від освітян “Я роблю це так” (Відео)

Освітяни міста взяли участь у міському фестивалі майстер-класів “Я роблю це так”. На ньому найкреативніші, найсміливіші та найбільш творчі методисти та вчителі показують свою майстерність та пропонують долучитися до практичної частини своїх колег.


Анонс газети «СМІЛА» від 1 березня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 1 березня. На 16 сторінках часопису: Як у Смілі зустрічали весну та відсвяткували Масляну? Рубрика «Дзвінок від громади». Відповіді з перших вуст на запитання читачів. Про перебіг подій у сесійній залі під час 38 позачергової та 39-ї чергової сесій міської ради.


У Смілянський коледж завітав колишній випускник – боєць із зони АТО

27 лютого 2017 року до Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ завітав колишній студент Матіка Максим Петрович. Що вступив на механічну спеціальність у 2007 році, пише прес-центр навчального закладу.


Оновлення у смілянському Будинку культури імені Тараса Шевченка (Відео)

Оновлення закладів культури Сміли продовжується. Задля комфорту аматорів сцени та глядачів у Будинку культури імені Тараса Шевченка за підтримки міської влади поступово проводять ремонтні та інші роботи. Як саме оновили цей осередок культури дивіться у спецпроекті «Наша Сміла».


Сьогодні прийом громадян проводить перший заступник міського голови Олексій Гончаренко

Згідно графіку прийому смілян сьогодні, з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе перший заступник міського голови Олексій Петрович Гончаренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7,1 поверх) щоденно з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Податківці про порушення строків зарахування податків і зборів до бюджету

Смілянська ОДПІ інформує, що Державна фіскальна служба України з метою упорядкування ситуації щодо відповідальності платників податків за порушення строків зарахування податків і зборів до бюджетів у зв’язку із збоями у роботі фінансових установ повідомила наступне.


На засіданні громадської ради Сміли обговорили звернення-ультиматум громадських організацій

У виконавчому комітеті відбулося засідання Громадської ради. Для роз`яснення ситуації, що склалася навколо ультимативного звернення окремих громадських організацій, які на минулій сесії Смілянської міської ради звернулися до міської влади з вимогами, одні з яких – звіт секретаря міської ради Віктора Федоренка за 2016 рік, розпуск виконавчого комітету, позачергові вибори міського голови, інше.., в разі не […]


Смілянська та Білозірська громади вшанували пам’ять бійця АТО – Віктора Єременка (Відео)

Дві громади – смілянську і білозірську у день Героїв Небесної сотні поєднав один юнак –Віктор Єременко. Він жив у селі Білозіря, навчався у Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернаті. Учні та педагоги запропонували вшанувати разом цього нашого захисника, який загинув в АТО, і якому 6 лютого могло б виповнитися 24.