На засіданні громадської ради Сміли обговорили звернення-ультиматум громадських організацій

У виконавчому комітеті відбулося засідання Громадської ради. Для роз`яснення ситуації, що склалася навколо ультимативного звернення окремих громадських організацій, які на минулій сесії Смілянської міської ради звернулися до міської влади з вимогами, одні з яких – звіт секретаря міської ради Віктора Федоренка за 2016 рік, розпуск виконавчого комітету, позачергові вибори міського голови, інше.., в разі не виконання яких, активісти погрожували розпочати безстрокову акцію протесту під Будинком рад, голова Громадської ради Лариса Ратійова запросила заявників на засідання. В засіданні Громадської ради взяли також участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

По кожному пункту зазначеного звернення Віктор Антонович надав чіткі відповіді. Нагадав, що звіт секретаря міської ради, в. о. міського голови про роботу міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік, який вимагають активісти, був наданий громаді і зараз є публічним і доступним для кожного – розміщується на сторінках газети «Сміла» та на офіційному сайті міської ради.

Він також підкреслив, що готовий будь-якого часу деталізувати звіт і озвучити його разом з керівниками управлінь і відділів виконавчого комітету, якщо громада хоче почути звіт з трибуни.

Керівник міста наголосив, що зараз головна задача для всіх – це мир, можливість чути один одного і вести конструктивну розмову, не допустити конфронтації та протистояння, зі свого боку він відкритий до діалогу, готовий відповісти на будь-яке питання громади та зробити все від нього залежне, щоб сміляни відчували себе у безпеці і пишалися своїм містом.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *